İsrafil Köse'nin 1 buçuk yaşındaki oğlu tazminat davası açtı!

İsrafil Köse'nin 1 buçuk yaşındaki oğlu Şafak Köse adına avukatı, Köse'nin ölümüne neden olan taksi şoförüne dava açtı.

Yaşam 28.03.2017, 09:39 28.03.2017, 09:56
İsrafil Köse'nin 1 buçuk yaşındaki oğlu tazminat davası açtı!

Karadenizli oyuncu İsrafil Köse, 23 Ağustos 2016 tarihinde İstanbul'da  motosikletiyle giderken taksinin aniden açılan ön kapısına çarpmış ve ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede ölmüştü. 


Yaşadığı talihsiz kazayla hayatını kaybeden ünlü oyuncu Köse'nin 1.5 yaşındaki oğlu Şafak Köse adına avukatı, Köse'nin ölümüne neden olan taksi şoförü hakkında 70 bin liralık manevi tazminat davası açtı

Dava dilekçesinde Şafak Köse'nin, İsrafil Köse'nin tek mirasçısı ve evladı olduğu belirtildi.

Dilekçede, şoför Serkut Özhan'ın araç sol ön kapısını dikkatsizce ve hiçbir kontrolde bulunmadan hızlı bir şekilde açması sonucu babasının kullandığı motora çarptığı anlatıldı.

Asli derecede kusurlu olduğu iddia edilen sürücünün Köse'nin ölümüne neden olduğu ileri sürüldü.

DİLEKÇEDE ŞU İFADELER KULLANILDI:

"Henüz 1.5 yaşında olan Şafak Köse, ömrü boyunca babasının yokluğunu hissedecek ve yetim büyüyecek. Babasını kaybetmenin acı ve ıstırabını yıllarca yaşayacak. Minik Şafak'ın ömrü boyunca çekeceği üzüntüyü tarif etmek mümkün değil. Minik Şafak'ın uğramış olduğu korku, endişe ruhsal bunalım ve çöküntünün tam anlamıyla karşılığı olmasa da meydana gelen buhranın ortadan kalkması adına 70 bin liralık manevi bin liralık maddi tazminat talep ediyoruz."


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@