Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Başkan Sağıroğlu 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi halk oylaması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu referandum çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.


Başkan Sağıroğlu meclis üyeleri Metin Özke ve Avni Adanur ile birlikte Kaşüstü ve Sancak Mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Başkan Sağıroğlu,  16 Nisan’ın Türkiye’nin geleceği için bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “Ülkemiz bir seçim değil, bir karar noktasındadır. Bu sistem ekonomik olarak ömrünü tamamlamıştır. Yeni sistemle birlikte ülkemiz daha çağdaş, daha yaşanılabilir, hayat seviyesi ve gelir seviyeleri daha yüksek hale gelecek. Biz Yomra olarak Türkiye’nin geleceği için, çocuklarımız, gençlerimiz ve yarınlarımız için evet demenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

BİZİM HEDEFİMİZ YÜZDE 80

Yeni sistemle birlikte çift başlılık dönemin sona ereceğini ifade eden başkan Sağıroğlu şöyle devam etti; “Tek yönetici, tek sistemle birlikte yoluna devem edecek. Geçmişte Cumhurbaşkanlarımız başbakanlarımıza anayasa kitapçığını fırlattığı zaman devalüasyonlarla karşı karşıya kalmış, bir gecede milletin cebinden parasının yarısı alınmıştır. Artık bu sistemler tarihe gömülüyor. Türkiye yeni sistemle birlikte bölgesinde yoluna emin adımlarla ilerleyecektir. Biz bunları vatandaşlarımıza anlatmaya hafızalarını yenilemeye devam edeceğiz. Durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam edip vatandaşlarımızın desteği ile birlikte kendimize hedef olarak belirlediğimiz yüzde 80 rakamına ulaşacağız. Hedefimiz Yomra’da yüzde 80 evet.”

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler