alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

'Yeni karını da alıyım mı...'

 Kahvede çıkan kavga cinayetle son buldu Ankara'nın Evren ilçesinde Erdal Ö, iki yıl önce eşi Filiz Yücel ile birlikte kaçıp evlenen Fahri Yücel'i, tartışma sonucu tabancayla 30 el ateş ederek öldürdü Olay 2 yıl önce Erdal Ö.'nün eşi Filiz Ö.'nün, Fahri Y

Yaşam 05.05.2012, 22:34
'Yeni karını da alıyım mı...'

 

Kahvede çıkan kavga cinayetle son buldu Ankara'nın Evren ilçesinde Erdal Ö, iki yıl önce eşi Filiz Yücel ile birlikte kaçıp evlenen Fahri Yücel'i, tartışma sonucu tabancayla 30 el ateş ederek öldürdü Olay 2 yıl önce Erdal Ö.'nün eşi Filiz Ö.'nün, Fahri Yücel ile birlikte kaçmasıyla başladı. Erdal Ö., eşi Filiz'den bir süre önce boşanarak, kendisi de bir başka kadınla evlendi.

Fahri Yücel ile Filiz Yücel, iki hafta önce evlendi. Bunu öğrenen Erdal Ö., Evren İlçesi Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan bir kahvenin kapısında iki arkadaşı ile birlikte oturan Fahri Yücel'in yanına geldi. Erdal Ö. ile Fahri Yücel tartıştı.

İddiaya göre Yücel'in, "Yeni karını da mı elinden alayım" sözü üzerine tabancasını çeken Erdal Ö., onu kurşun yağmuruna tuttu. Yanında bulunan 4 şarjör mermiyi Yücel'in üzerine boşaltan Erdal Ö. bununla da yetinmeyip cinsel organını da kesmek için bıçak aradı. Erdal Ö., daha sonra polise teslim olurken, yapılan otopside Yücel'in vücuduna 30 merminin isabet ettiği tespit edildi.

Fahri Yücel'in cenazesi Ankara Keçiören Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, Erdal Ö. Şereflikoçhisar'da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Aksaray Cezaevine gönderildi.


Yorumlar (3)
umit altun 10 yıl önce
Eger bu yazilanlar dogruysa adam az bile yapmis!!! Eline saglik!
cantona 10 yıl önce
eline saglık...
KOSTANDA 10 yıl önce
öldürülen kadın olsaydı televizyonlar reyting için ortalığı yıkacaklardı erkeklerin hiç değeri yok eleman hak etmiş ama kadın eksik kalmış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@