Vali ölümden döndü!

Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir'in içinde bulunduğu makam otomobili kamyona arkadan çarparak şarampole yuvarlandı. Kazada Vali Koçdemir, koruması ve şoförü yaralandı.Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir içinde bulunduğu makam otomobili Eskişehir-Ankara karayol

Vali ölümden döndü!

Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir'in içinde bulunduğu makam otomobili kamyona arkadan çarparak şarampole yuvarlandı. Kazada Vali Koçdemir, koruması ve şoförü yaralandı.

Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir içinde bulunduğu makam otomobili Eskişehir-Ankara karayolunun 44'üncü kilometresinde önünde giden pancar yüklü kamyona arkadan çarpıp şarampole yuvarlandı. Vali Kadir Koçdemir ve şoförü kaza sonucu hafif şekilde yaralanırken koruması ise ağır yaralandı. 
 
Vali Koçdemir ve şoförü ambulansla Eskişehir Devlet Hastesine, kazada ağır yaralanan koruması ise Osmangazi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altında alındı. 
 
Durumunun iyi olduğu belirtilen Vali Koçdemir'in hastanenin acil servsindeki ilk müdahalesinin ardından tedbir amaçlı olarak geceyi beyin cerrahi ve yoğun bakım servisinde geçireceği öğrenildi.
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513