7m


7m

hyundai

Utandıran görüntüler! Devrilen tırın sürücüsüne yardım etmek yerine yağmaladılar!

Devrilen tırda sıkışan sürücüye yardım edilmezken bayram şekerleri ile çikolatalar yağmalandı

Yaşam 25.04.2022, 22:04

Şanlıurfa’da devrilen tırdan yol kenarına saçılan bayram şekerleri ile çikolatalar, yoldan geçenler tarafından yağmalandı. Tır içerisinde sıkışan sürücüye yardım etmek yerine dökülen malzemelerin yağmalanması tepkiye neden oldu.

Edinilen bilgiye göre olay, önceki gün Şanlıurfa’nın Viranşehir ile Ceylanpınar ilçelerini birbirine bağlayan karayolu üzerindeki Ceylanpınar Tarım İşletmeleri Müdürlüğü (TİGEM) Beyazkule ile Aslanbaba mevkisi arasında yaşandı. Geyit A.'nın kullandığı bayram şekeri ve çikolata yüklü tır kontrolden çıkarak şarampole devrildi. Kazada araçta sıkışan sürücü olayı gören TİGEM çalışanları tarafından çıkartıldı. Olay yerine giden sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Viranşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan sürücünün durumunun ağır olduğu gerekçesiyle Şanlıurfa merkeze sevk edildi.

Sürücüye yardım etmek yerine çikolataları yağmaladılar


Devrilmenin etkisiyle şeker ve çikolata paketleri yol kenarındaki araziye saçıldı. Tırın devrildiğini görenler, yardıma gitmek yerine etrafa saçılan şeker ve çikolataları toplamaya başladı. Kısa sürede olay yerine çok sayıda araç ile vatandaş geldi. Vatandaşlar jandarma ekipleri gelmeden önce yerdeki şeker ve çikolataları toplamak için adeta birbirleriyle yarıştı. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde büyük küçük demeden herkesin şeker ve çikolataları yağmaladığı gözlendi. Arazideki şeker ve çikolataları toplayan vatandaşlar, araçlarının içerisini doldurup evlerine götürdü. Sosyal medyada paylaşılan yağma görüntüleri diğer vatandaşların ise tepkisini çekti.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Yorumlar (16)
dev 4 hafta önce
Allah düşürmesin bunların eline. bu nedir ya .soruşturma açılmalı bu kişiler hakkında. turistik geziye bile gidilmez oralara anlaşıldı . bi de Peygamber diyarı nasıl sa anlamadım .
usta 4 hafta önce
ey urfa sen ne hale düştün be. yağmacısı orda telefon dolandırıcıları orda. ne oldu sana urfa.
Mithat Şen 4 hafta önce
Yuh ulan yuh size tüh size.Rezil rusvaisiniz, bu görüntüler utanç verici.
Fuat kaplan 4 hafta önce
Ulan o kadar aç gözlü iseniz gelin ben veriyim üç kuruş belki gözünüz doyar
Boşver adımı 4 hafta önce
Lafa gelince domuz eti ağzımıza koymasız Haram diye
Diğer her türlü haltı yeriz ey gidiiiiii
VAKFIKEBİR-BOZKURT 4 hafta önce
Yazıklar olsun..İşte Arap kültürü.Bizi Yemen çöllerinde sırtımızdan vuran kahpe kültür.Bu yağmacıların ŞanlıUrfa ile asla bağlantıları yok.Viranşehir o bölgenin hiç sevilmeyen ilçesidir.
sedat 4 hafta önce
iftiranın azabı büyük olur araplar sırtımızdan vurmadı daha tarihini bilmiyorsun
wat 4 hafta önce
anlamadım neyine şaşırıyorsunuz??
BİR GARİP YOLCU 4 hafta önce
İNSANLARIMIZ BU HALDE İKEN HAKSIZLIĞA , ADALETSİZLİĞE ŞAŞMAMAK LAZIM.NASIL HAK EDİYORSANIZ , ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@