Ünlü kafenin tuvaletinde gizli kamera şoku!

Malatya kent merkezindeki bir kafenin kadınlar tuvaletine gizli kamera konulduğu ortaya çıktı.Merkez Kanalboyu Caddesi üzerine bulunan ünlü bir markanın zinciri olan kafeye gelen bir kadın müşteri, tuvalete girdiğinde tavanda bir ışığın yanıp söndüğünü fa

Yaşam 15.01.2013, 10:49
Ünlü kafenin tuvaletinde gizli kamera şoku!

Malatya kent merkezindeki bir kafenin kadınlar tuvaletine gizli kamera konulduğu ortaya çıktı.

Merkez Kanalboyu Caddesi üzerine bulunan ünlü bir markanın zinciri olan kafeye gelen bir kadın müşteri, tuvalete girdiğinde tavanda bir ışığın yanıp söndüğünü fark etti.
 
Şüpheye kapılıp daha dikkatli bakan kadın, bunun bir gizli kamera olduğunu anladı. Durumu hemen garsona bildiren kadın, onun bu olayı geçiştirmeye çalışması üzerine polise ihbarda bulundu.
 
Olay yerine gelen polisler, tuvaletteki gizli kameraya el koyarken hafıza kartını ise kimliği açıklanmayan olayı geçiştirmeye çalışan garson İ.S.'de ele geçirdi. Gözaltına alınan garson İ.S., sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülürken, gizli kamera şoku yaşayan kadın karakola gelerek şikayetçi oldu.
 
Garson İ.S., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
isa sayar 7 yıl önce
İran'da kafeler Ahmedinejad döneminde yasaklandı. Sebebi ise insanların kafelerde buluşup dedikodu yapmasıydı. Şimdi bakın İran kendi uydusunu fırlatıyor, akademik yayın olarak dünyanın en önde gelen ülkelerinden biri oluyor. Türkiye'de böyle boş işlerle uğraşmayı bırakıp bilime yönelmelidir. Kadın-Erkek ortalıkta oturulan kafeler bizim kültürümüze ters. İnsanlar kafelerde oturacağına çalışsın ülkemizi ve dinimizi ileri taşısın.
cengiz kakışım 7 yıl önce
sen ilk önce git kendi kafanı değiştir... sonrasında insanları eleştirirsin...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@