Trabzon'da mücevherin adresi

Trabzon Forum AVM 'deki mağazası ile mücevher tutkunlarına ulaşmayı başaran firma; Trabzon’un yanı sıra bölgeye gelen turistlerinde yoğun ilgisini çekmekte.Forum AVM 'de yer aldığı 2,5 sene içerisinde hızlı bir başarı yakalandığını belirten ON Mücevherat

Trabzon'da mücevherin adresi

Trabzon Forum AVM 'deki mağazası ile mücevher tutkunlarına ulaşmayı başaran firma; Trabzon’un yanı sıra bölgeye gelen turistlerinde yoğun ilgisini çekmekte.

Forum AVM 'de yer aldığı 2,5 sene içerisinde hızlı bir başarı yakalandığını belirten ON Mücevherat Mağaza Müdürü Erkan Şentürk; Pırlanta ve elmasın ON markası aracılığı ile insanlara daha detaylı tanıtıldığını söyledi.

Şentürk '' Trabzon ve çevre illerdeki mağazalarımızla Karadeniz Bölgesine takı sanatını tanıttık. Müşterilerimizden gelen olumlu tepkiler bizi daha da kuvvetlendiriyor.

İmalatçı olmamızın avantajını yansıttığımız satış fiyatlarımız ile mücevher satışlarının çok cazip tutulduğunu ifade etti. Geniş ürün seçeneklerinin ve fiyat aralığının avantajı ile müşteri portföylerini çok arttırdıklarını da ekledi.

ON Mücevherat yaptığı kampanyalar da kısa zamanda Trabzon'da pırlantanın, elmasın ve altının tercih edilen markası haline geldi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERHANS
ERHANS - 9 yıl Önce

Mağazaya gittiğimizde çok kararsızdık.Başka yerlere de baktık fakat kendimize uygun ürünleri bulamadık.Tabiki alacağımız ürünlerde ucuz şeyler diildi.Hem hesaplı hemde beğeneceğimiz ürünlere baktık.Arkadaşlar çok yardımcı oldular.Satış yapmak 2. planda müşteri memnuniyetini önemsiyolar.Zaten benim için önemli olan bi mağazaya gittiğimde kendimi rahat hissetmek.Samimi bir ortam yaratmışlar.Piyasadanda ucuz satıyorlar.Tavsiye ederim.

SIRADAKİ HABER

banner441