Trabzon'da durumlar nasıl?

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki duyuruya göre, Akhisar-Manisa yolunun 10-13'üncü kilometreleri arasındaki yol üst yapı çalışmaları ned

Trabzon'da durumlar nasıl?

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki duyuruya göre, Akhisar-Manisa yolunun 10-13'üncü kilometreleri arasındaki yol üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü veriliyor.

Gazipaşa-Anamur yolunun 24-27'nci kilometreleri arasındaki Tenzile mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol, bugün 15. 00-16. 00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak.

Havran-Balıkesir yolunun 28'inci kilometresindeki Balya ayrımında ve 57'nci kilometresindeki Şapçı Rampaları mevkisinde 15 Eylül'e kadar 14. 00-18. 00 saatleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları yapılacağı için yol trafiğe kapatılacak.

Maçka-Torul yolunun 2'nci kilometresindeki Zigana Tünelinde sürdürülen bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten ve kontrollü sağlanıyor.

Anadolu Otoyolunun Akıncılar Gişeleri ile Kızılcahamam Kavşağının 1-8'inci kilometreleri arasındaki İstanbul-Ankara istikametinde üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle 10 Ekim'e kadar yol trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü verilecek.

TEM Otoyolunun Gebze Köprülü Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı arasında sürdürülen asfaltlama çalışmaları nedeniyle 15 Kasım 2011 tarihine kadar Güney taşıma yolunda (İstanbul-Ankara istikameti) hafta içi 22. 00-07. 00, cumartesi günü 22. 00-11. 00, pazar günü ise 24. 00- 07. 00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılarak ulaşım D-100 yolundan sağlanacak.

Ankara Çevre otoyolunun Eskişehir Kavşağı ile İncek Kavşağı arasında Eskişehir-İncek istikametindeki üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım, 5 Ekim'e kadar diğer istikametten iki yönlü olarak verilecek.

Bozüyük Çevre yolunun 8-10'uncu kilometreleri arasında yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 28 Ekim'e kadar sol taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sağ taşıma yolundan iki yönlü, Kastamonu-Çankırı il sınırı-Ilgaz yolunun 11-14'üncü kilometreleri arasındaki Kazancıköy Köprüsünde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak, Giresun-Trabzon yolunun 63'üncü kilometresindeki Tirebolu ilçesi Güce Kavşağı mevkisinde yaya üst geçidi montaj çalışmaları nedeniyle 15 Eylül'e kadar ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanacak.

Kulu Kavşağı-Cihanbeyli yolunun ilk 61 kilometresinde üst yapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Salihli-Uşak yolunun 40-43'üncü kilometreleri arasındaki Kula çıkışında asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü veriliyor.

Kırşehir-Kayseri yolunun 13-48'inci kilometreleri arasındaki

(Çalış-Kızılağıl) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

Ankara çevre otoyolunun Eskişehir Kavşağı ile İncek Kavşağı arasında Eskişehir-İncek istikametindeki üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle 5 Ekim'e kadar ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak verilecek.

İzmir-Turgutlu yolunun 39-44'üncü kilometreleri arasında sürdürülen üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 13'üncü kilometresindeki Cumapazarı mevkisinde köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım için yolun tek şeridi kontrollü olarak kullanılıyor.

O-2 Otoyolunun Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Harp Akademileri Tüneli-Kavacık Kavşağı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü arasında orta refüjünde direk yenileme çalışmaları yapıldığı için 21 Ekim 2011 tarihine kadar saat 23. 00-05. 00 saatleri arasında (cumartesi-pazar günleri 10. 00'a kadar) bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 7-13'üncü kilometreleri arasındaki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım ağır tonajlı araçlar için Zonguldak-Devrek-Mengen, diğer araçlar için ise Üniversite Hastanesi güzergahından veriliyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolunun 188-223'üncü kilometreleri arasında bulunan Taşoluk, Ayran, Kızlaç ve Aslanlı tünellerinin bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 15 Ekim 2011 tarihine kadar her iki yönde zaman zaman bazı şeritler trafiğe kapatılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasındaki (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 14. 00-16. 00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87'nci kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları yapıldığından 08. 00-19. 00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56'ncı kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15. 00-17. 00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılıyor.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 35-44'üncü kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle 08. 00-18. 00 saatleri arası trafiğe kapatılarak küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan sağlanacak.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52'nci kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07. 00-12. 00 ile 13. 00-18. 00 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü veriliyor.

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler