banner556

Terör değil,ondan beter..!

Şanlurfa’da, 14 yaşındaki orta okul öğrencisi M.D., 5 ay önce kendisini bıçakla yaralayan arkadaşının babası 49 yaşındaki Memduh Altun’u, bıçaklayarak öldürmesinin ardından iki aile arasındaki husumet yine şiddete dönüştü.Altun ailesi intikam almak için D

Yaşam 06.11.2012, 09:18
Terör değil,ondan beter..!

Şanlurfa’da, 14 yaşındaki orta okul öğrencisi M.D., 5 ay önce kendisini bıçakla yaralayan arkadaşının babası 49 yaşındaki Memduh Altun’u, bıçaklayarak öldürmesinin ardından iki aile arasındaki husumet yine şiddete dönüştü.

Altun ailesi intikam almak için Demirci ailesine ait Şanlıurfa merkeze bağlı Sayburç ve Yoğunburç köyündeki 10’a yakın evi benzin dökerek yaktı. Olayın ardından jandarma köyde yoğun güvenlik önlemi aldı.
 
Şanlıurfa’da sabah saatlerinde Buhara Mahallesi’nde meydana gelen cinayetin ardından Altun ailesine mensup kimlikleri öğrenilemeyen çok sayıda kişi, akşam saatlerinde Demirci ailesinin yaşadığı Sayburç ve Yoğunburç köyüne gitti. Altun ailesine mensup kişiler, Demirci ailesine mensup kişilerin yaşadığı evleri ve ahırları benzin dökerek ve molotof kokteylli atarak ateşe verdi.
 
Evleri ateşe verilen Demirci ailesine mensup 10’a yakın aile durumu jandarmaya bildirerek köyden kaçtı. Olayın duyulmasının ardından köye jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
 
JANDARMA KÖYDE DİDİK DİDİK ARAMA YAPTI
 
Evlerin, ahırların benzin dökülerek ve molotof kokteylleri atılarak ateşe verildiği köyde, jandarma yoğun güvenlik önlemi aldı. Yanan evleri itfaiye ekipleri söndürürken, jandarma ise kundakçıları bulmak için köyde didik didik arama yaptı. Jandarma ekipleri, Sayburç ve Yoğunburç köylerinde olası yeni olaylara karşın çalışma sürdürüyor.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@