banner491

Telsizde şok itiraf!

Güvenlik güçleri, terör örgütünün kış yapılanmasına yönelik operasyon üstüne operasyon yaptı. Özellikle Hakkâri, Şırnak, Siirt ve Bingöl'de birçok sığınak, içindeki yaşam malzemeleriyle birlikte imha edildi. Başarılı operasyonlar sayesinde teröristlerin d

Telsizde şok itiraf!

Güvenlik güçleri, terör örgütünün kış yapılanmasına yönelik operasyon üstüne operasyon yaptı. Özellikle Hakkâri, Şırnak, Siirt ve Bingöl'de birçok sığınak, içindeki yaşam malzemeleriyle birlikte imha edildi.

 
Başarılı operasyonlar sayesinde teröristlerin dağda barınması da zorlaştı.
Birçok terörist soğuk, açlık ve hastalık yüzünden ölümün pençesinde...
 
İstihbarat birimlerinin yaptığı çalışmalarda özellikle çocuk yaşta kandırılarak dağa çıkarılan teröristlerdeki zayiat çok...
 
Daha önce barındıkları mağaralar imha edilen teröristler, gıda temininde zorlanıyor. Bu nedenle de örgütte açlıktan ölümlerde artış oldu.
 
Bu durum teröristlerin telsiz konuşmalarına da yansıdı. Terör örgütünün sözde sorumlusu, telsizle üstlerine; "Burda Şirvan'lar öldü. Açlar, yarısı hasta. Ne yapacağız" şeklinde bilgi geçti. Dağda zor şartlarla baş edemeyen çok sayıda teröristin, örgütten kaçmak için fırsat kolladığı öğrenildi.
 
Örgütün elinden kaçmayı başarabilen teröristlerin verdiği ifadeler de dağda yaşananları teyit ediyor.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441