alexa metrics

banner536

Tatlıses'e saldırı davasında tahliye!

Sanatçı İbrahim Tatlıses'e yönelik silahlı saldırıya ilişkin Abdullah Uçmak'ın da aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 12 sanığın yargılandığı davada, tutuklu sanık Ruhşen Mahmutoğlu'nun tahliyesi kararlaştırıldı.Özel yetkili İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi,

Yaşam 20.04.2012, 18:56
Tatlıses'e saldırı davasında tahliye!

Sanatçı İbrahim Tatlıses'e yönelik silahlı saldırıya ilişkin Abdullah Uçmak'ın da aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 12 sanığın yargılandığı davada, tutuklu sanık Ruhşen Mahmutoğlu'nun tahliyesi kararlaştırıldı.

Özel yetkili İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi, tutuklu sanıkların ve avukatlarının duruşmadaki tahliye taleplerini değerlendirdi.

Buna göre mahkeme heyeti, davanın tutuklu sanıklarından avukat Ruhşen Mahmutoğlu hakkında delillerin toplanmış olması ve tutuklukta geçirdiği süreyi göz önüne alarak tahliyesine karar verdi.

Abdullah Uçmak'ın da aralarında bulunduğu 7 tutuklu sanığın ise mevcut delil durumu ve kuvvetli suç şüphesini gösteren olguların bulunması dikkate alınarak, bu hallerinin devamına hükmedildi.

Sanıklardan Bülent Altun ve Cengiz Güney'in duruşmalardan vareste tutulmasını kararlaştıran mahkeme heyeti, duruşmayı 4 Temmuz 2012 tarihine erteledi.


Yorumlar (1)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Tatlıses herkesi tahrik etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@