banner491

Tanker gaspı iddiası harekete geçirdi

 KAHRAMANMARAŞ Polisi, silahlı 3 kişi tarafından gasp edilen tanker için alarma geçti. Akşam saatlerinde, Gaziantep Polisi'ne ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan biri kadın, 3 kişinin bir LPG yüklü tankeri kaçırdığı ihbarı yapıldı. Tankerin Kahramanma

Tanker gaspı iddiası harekete geçirdi

 

KAHRAMANMARAŞ Polisi, silahlı 3 kişi tarafından gasp edilen tanker için alarma geçti.
 
Akşam saatlerinde, Gaziantep Polisi'ne ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan biri kadın, 3 kişinin bir LPG yüklü tankeri kaçırdığı ihbarı yapıldı. Tankerin Kahramanmaraş yönünde otobana çıktığı bilgisini alan Gaziantep polisi, konuyu hemen Kahramanmaraş Emniyet birimlerine bildirdi. Bunun üzerine Kahramanmaraş-Gaziantep Karayolu Necip Fazıl Şehir Hastanesi Kavşağı'nda geniş güvenlik önlemleri alındı. Özel Harekat, Terörle Mücadele ve trafik polislerinin yanı sıra tedbir amacıyla itfaiye ve ambulans da görevlendirildi. Yola kapan kuran ve gelen her aracı kontrol eden polis, zaman zaman dürbünlerle de Kahramanmaraş'a gelme ihtimali bulunan LPG tankerini gözetledi. 
 
Bu arada otoban üzerindeki Narlı Turnikeleri'nde de jandarma ekiplerinin önlem aldıkları öğrenilirken, uzun bir süre karayolu üzerinde bekleyen polis ekipleri, tankerin gelmemesi üzerine önlemlere son verdi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner494