banner491

‘Sana âşığım’ mesajına 2.5 ay hapis

 ÜNLÜ diyetisyen doktor Ender Saraç, avukatı aracılığıyla G.D. isimli kadın hastası tarafından rahatsız edildiğini kaydederek savcılığa başvurdu.  Dilekçede G.D.’nin Saraç’a yolladığı mesaj ve e-mail’lerde, kendisine âşık olduğunu söylediği, doktorun çocu

‘Sana âşığım’ mesajına 2.5 ay hapis
banner432

 

ÜNLÜ diyetisyen doktor Ender Saraç, avukatı aracılığıyla G.D. isimli kadın hastası tarafından rahatsız edildiğini kaydederek savcılığa başvurdu. 
 
Dilekçede G.D.’nin Saraç’a yolladığı mesaj ve e-mail’lerde, kendisine âşık olduğunu söylediği, doktorun çocuğunu da kendisinin zannettiği şeklinde ifadeler yer aldı. Yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren Saraç, kendisini ve ailesini güvende hissetmediği için şikâyetçi olduğunu ancak kimsenin üzülmesini istemediğini kaydetti. Önceki gün yapılan duruşmaya katılan G.D., şikâyetçi Ender Saraç’a ilgi duyduğunu ancak kendisinin bu ilgiyi yanlış yorumladığını, pişman olduğunu ve bu gibi şeylerin tekrarlanmayacağını belirtti. Mahkeme, sanığı, iyi hal indirimi uygulayarak 2.5 ay hapse mahkûm etti. Verilen ceza ertelendi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472