alexa metrics

banner560

banner572

Polis den kaçarken ne hale geldi

Kaçarken bir araca da çarpan sürücü, dar sokakta kapıları açılmayan lüks otomobilinin tavanındaki camından çıkarak kayıplara karıştı. Hasar oluşan lüks otomobil çekici ile sıkıştığı yerden çıkarılırken, polis kaçan sürücüyü yakalamaya yönelik çalışmasını

Yaşam 17.04.2012, 20:59
Polis den kaçarken ne hale geldi

Kaçarken bir araca da çarpan sürücü, dar sokakta kapıları açılmayan lüks otomobilinin tavanındaki camından çıkarak kayıplara karıştı. Hasar oluşan lüks otomobil çekici ile sıkıştığı yerden çıkarılırken, polis kaçan sürücüyü yakalamaya yönelik çalışmasını sürdürüyor.

Olay, öğle saatlerinde Türkmeydanı Mahallesi 1186 Sokak'ta meydana geldi. Hızmalı Mahallesi'nde denetim yapan polisler, durumundan şüphelendiği 06 BB 6668 plakalı lüks otomobili durdurdu. Polisin evraklarını istediği sürücü ise, bir anda denetim noktasından kaçmaya başladı. Polis, kaçan sürücünün yakalanması için peşine düştü. Yaklaşık 15 dakikalık süren kovalamaca da, lüks otomobilin sürücüsü yol kenarına park edilmiş olan 63 KH 293 plakalı otomobile çarptıktan sonra girdiği dar sokakta sıkıştı. Otomobiliyle iki duvar arasında sıkışan sürücü arkasından kendisini takip eden polislere yakalanmamak için otomobilinin açılır tavan penceresinden çıkarak uzaklaştı.


Kovalamaca sırasında dar sokağa sıkışan otomobil görenleri şaşırtırken, polisler inceleme yaptığı otomobil sürücüsünün kimliğinin belirlenmesi için çalışma yaptı. Yapılan incelemede polis, otomobilin Akaçakale İlçesi'nde oturan ve dolandırıcılık suçundan sabıkası bulunan İ.Y. adına kayıtlı olduğunu belirleyerek, yakalanmasına yönelik çalışma başlattı. Olay yerinde yapılan inceleme sonrası dar sokağa sıkışan otomobil, polis tarafından çağrılan çekici ile otoparka götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@