banner536

banner526

banner533

Para vermeyen annesini boğarak öldürdü

Afyonkarahisar'ın Sultandağı İlçesi'nde şizofreni hastası 40 yaşındaki Musa Atasayar, para vermeyen annesi 64 yaşındaki Emine Atasayar'ı battaniyeyle boğarak öldürdükten sonra yıkanmak için gittiği hamamda polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.Ola

Yaşam 05.11.2012, 18:17
Para vermeyen annesini boğarak öldürdü

Afyonkarahisar'ın Sultandağı İlçesi'nde şizofreni hastası 40 yaşındaki Musa Atasayar, para vermeyen annesi 64 yaşındaki Emine Atasayar'ı battaniyeyle boğarak öldürdükten sonra yıkanmak için gittiği hamamda polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, Sultandağı İlçesi'ne bağlı Üçkuyu Beldesi'nde meydana geldi. Şizofreni hastası Musa Atasayar, birlikte yaşadığı annesi Emine Atasayar'dan para istedi. Ancak Emine Atasayar, oğluna para vermeyince, anne- oğul arasında tartışma çıktı. Musa Atasayar iddiaya göre saat 03.00 sıralarında, uyuyan annesini battaniye ile boğarak öldürdü. Sabah saatlerinde evin penceresinden dışarı çıkan Musa Atasayar, Sultandağı ilçe merkezine gitti.
 
Hemşehrilerinin bulunduğu kahvede otururken annesini boğarak öldürdüğünü anlatan Atasayar, ardından da "Yıkanmak için hamama gidiyorum" diyerek ayrıldı. Kahvedekilerin durumu polise bildirmesinin ardından Emine Atasayar evinde ölü olarak bulundu. Polisin yaptığı araştırma sonucu Sultandağı Çarşı Hamamı'nda olduğu belirlenen Musa Atasayar da burada gözaltına alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@