alexa metrics

banner560

banner572

Ormanda iki çocuk kayboldu

 Çekmeköy'de mesire alanında kaybolan 17 ve 6 yaşındaki iki çocuğun bulunması için polis harekete geçti. Ormanlık alana dağılan polis kaybolan çocukları isimlerini seslenerek bulmaya çalışıyor.  Taşdelen Mesire alanına piknik için gelen Gamze Şahin (17) v

Yaşam 16.04.2012, 17:18
Ormanda iki çocuk kayboldu

 

Çekmeköy'de mesire alanında kaybolan 17 ve 6 yaşındaki iki çocuğun bulunması için polis harekete geçti. Ormanlık alana dağılan polis kaybolan çocukları isimlerini seslenerek bulmaya çalışıyor. 

 

Taşdelen Mesire alanına piknik için gelen Gamze Şahin (17) ve Furkan Tambaş (7) bugün saat 12.30 sıralarında kayboldu. Kur'an Kursu'nun organizasyonuyla pikniğe gelen çocukların kaybolduğunu farkeden arkadaşları durumu ailelerine ve polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kaybolan çocukları bulmak için seferber oldu. Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ormanlık alana gelerek çocukları aramaya başladı. Oldukça geniş olan ormanlık alana değişik noktalardan giren polisler çocukların isimlerini seslenerek bulmaya çalıştı. Öğle saatlerinden itibaren başlayan aramalardan henüz bir sonuç alınamazken bölgeye arama kurtarma ekibi ve çevik kuvvet ekibinin gönderileceği öğrenildi. 


Yorumlar (1)
ERAYFUEY 10 yıl önce
Allah yardımcıları olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@