Orgazm Diyeti Mutluluk Sebebi

Haberine Amerikalı Aşk Uzmanı Marena Lindberg'in bestseller olan kitabı "Orgazm Diyeti"ni (The Orgasmic Diet) kaynak gösteren Bild Gazetesi'ne göre diyet şöyle yapılıyor:  Cinsel arzuyu artırmak için, normal boydaki kadınlar ilk hafta her gün bir tane bal

Yaşam 11.09.2007, 09:48
Orgazm Diyeti Mutluluk Sebebi

Haberine Amerikalı Aşk Uzmanı Marena Lindberg'in bestseller olan kitabı "Orgazm Diyeti"ni (The Orgasmic Diet) kaynak gösteren Bild Gazetesi'ne göre diyet şöyle yapılıyor:
 
 Cinsel arzuyu artırmak için, normal boydaki kadınlar ilk hafta her gün bir tane balık yağı kapsülü içecekler. Kapsül sayısı ikinci hafta ikiye, üçüncü hafta üçe çıkarılacak. Bu, altı kapsüle kadar böyle devam edecek. Uzun boylu kadınlar, günde 11 kapsüle kadar çıkabilirler. Balık yağı aynı zamanda sinirleri de güçlendiriyor.
 
 Günde 15 gram (2-3 parça) bitter çikolata yenilecek. Bitter çikolata mutluluk hormonu serotoninin üretilmesini sağlıyor.
 
 Multivitamin, kalsiyum, magnezyum, çinko ve demir ihtiyacını karşılamak için her gün bir kapsül alınacak.
 
 Beyaz şeker, kahve, soya ürünlerinden kaçının. Çünkü şeker, kahve ve soya ürünlerinin ihtiva ettiği maddeler kadınlarda cinsel bıkkınlık duygusunu yaratıyor.
 

Hürriyet

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@