'Onları özgür bırakıyorum'

 KONYA'da hırsızlık için girdiği iki ayrı evden muhabbet kuşu da çalan 19 yaşındaki Halil G., polis tarafından yakalandı. Şüpheli Gözüyeşil polise verdiği ifadesinde, 'Muhabbet kuşlarına zaafım var. Onları özgür bırakıyorum' dedi. Konya Emniyet Müdürlüğü

Yaşam 24.09.2012, 16:01
'Onları özgür bırakıyorum'

 

KONYA'da hırsızlık için girdiği iki ayrı evden muhabbet kuşu da çalan 19 yaşındaki Halil G., polis tarafından yakalandı. Şüpheli Gözüyeşil polise verdiği ifadesinde, 'Muhabbet kuşlarına zaafım var. Onları özgür bırakıyorum' dedi.
 
Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son bir hafta içinde hırsızlık amaçlı girilen 2 evden muhabbet kuşlarının da çalınması üzerine çalışma başlattı. Hırsızlık yapılan 2 evin çevresindeki güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, şüphelinin hırsızlıktan sabıka kaydı bulunan Halil Gözüyeşil olduğunu saptadı. Yapılan operasyonla evinde gözaltına alınan Halil Gözüyeşil polise verdiği ilk ifadesinde, 'Muhabbet kuşlarına zaafım var. Onları özgür bırakıyorum' dedi.
 
Halil Gözüyeşil'in, muhabbet kuşuyla birlikte evlerden çaldığı spor ayakkabısı ve kuru sıkı tabancayı ise uyuşturucu satın almak için sattığı iddia edildi. Halil Gözüyeşil, sorgulanmak üzere Asayiş Şubesi'ne götürüldü.
 
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@