alexa metrics

banner536

Okuma salonuna molotoflu saldırı

Van'da bir dershanenin açtığı okuma salonuna kimliği belirsiz kişiler tarafından atılan 5 molotofkokteyliden ikisinin patlaması sonucu hafif çapta çıkan yangını öğretmenler söndürdü.Edinilen bilgeye göre, olay, dün gece Şabaniye Mahallesi'nde bir dershane

Yaşam 22.04.2012, 11:02
Okuma salonuna molotoflu saldırı

Van'da bir dershanenin açtığı okuma salonuna kimliği belirsiz kişiler tarafından atılan 5 molotofkokteyliden ikisinin patlaması sonucu hafif çapta çıkan yangını öğretmenler söndürdü.

Edinilen bilgeye göre, olay, dün gece Şabaniye Mahallesi'nde bir dershanenin açtığı okuma salonunda meydana geldi. İçeride öğretmenlerin televizyon izledikleri sıra kimliği belirsiz kişiler tarafından 5 adet molotofkokteyli atıldı. Molotoflardan ikinin büyük bir gürültü ile patlaması sonucu hafif çapta yangın çıktı. Öğretmenler yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Atılan molotofkokteyden kimse zarar görmezken, öğretmenler büyük korku yaşadı.

Kısa sürede bölgeye giden polis ekipleri, çevre güvenliğini alarak okuma solunun etrafında detaylı inceleme yaptı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, okuma salonunda ve çevresinde inceleme yaparken, Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü ekipleri de atılan molotofkokteylilerin parçalarını incelemek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürürdü.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.


Yorumlar (1)
Onur Reis 10 yıl önce
Allah firsat vermesin bunlara.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@