alexa metrics

banner560

banner572

Nine katili ekrena çıkınca...

Andırın ilçesinde, ormanlık alanda cesedi bulunan 72 yaşındaki Ümmügülsüm Helete'nin katil zanlısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan torunu tutuklandı.Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yeşilova beldesinde kaybolduktan sonra Beşbucak köyü yakınlarında ces

Yaşam 19.04.2012, 23:15
Nine katili ekrena çıkınca...

Andırın ilçesinde, ormanlık alanda cesedi bulunan 72 yaşındaki Ümmügülsüm Helete'nin katil zanlısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan torunu tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yeşilova beldesinde kaybolduktan sonra Beşbucak köyü yakınlarında cesedi bulunan Ümmügülsüm Helete'nin torunu U.B'yi (24), katıldığı televizyon programında izleyen bir kişi, jandarmaya, zanlıyı olay yerinde gördüğü yönünde ihbarda bulundu.

Annesi ile televizyon programına katılan U.B ile arkadaşı Ö.Ö. (23) ihbar üzerine İstanbul'da gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanan zanlılar, daha sonra Andırın ilçesine getirildi.

İlçe Jandarma Komutanlığı'nda ifadesi alınan U.B'nin, ''Sarhoştum, nasıl olduğunu anlayamadım. Boğduktan sonra ellerini bağlayarak ormana götürdüm'' dediği belirtildi.

Sorgulamalarının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan U.B. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, Ö.Ö ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@