Müftüye alkol testi yapılırsa

 GAZİANTEP’in Araban İlçesi’nde 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle jandarma tarafından açılan silah sergisini gezen İlçe Müftüsü Ahmet Sevinç’e alkolmetre cihazı tanıtılırken, temsili test de yapıldı. Alkolmetreye üfleyen Müftü Sevinç, "Eğer yanlış bilgi

Müftüye alkol testi yapılırsa
banner432

 

GAZİANTEP’in Araban İlçesi’nde 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle jandarma tarafından açılan silah sergisini gezen İlçe Müftüsü Ahmet Sevinç’e alkolmetre cihazı tanıtılırken, temsili test de yapıldı. Alkolmetreye üfleyen Müftü Sevinç, "Eğer yanlış bilgi vermiş olsaydı ne yapardım diye düşündüm" esprisini yaptı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Araban İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı bahçesinde silah sergisi açıldı. Jandarma Üsteğmen Bekir Çiler’in ev sahipliği yaptığı sergiyi, Araban Kaymakamı Mehmet Haşim Çelik, Araban Belediye Başkanı Ak Parti’li Mehmet Özdemir, Emniyet Müdürü Hakan Çelik, Araban Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesin ve İlçe Müftüsü Ahmet Sevinç ile çok sayıda davetli gezdi.

Görevliler, sergide silahlar hakkında bilgi verirken, jandarma trafik ekipleri de yol kontrollerinde alkollü sürücüleri belirlemek için kullandığı alkolmetre cihazını tanıttı. Müftü Ahmet Sevinç, alkolmetre tanıtımında gönüllü olarak cihazı üfledi. Temsili alkol testinde temiz çıkan Müftü Sevinç, "Alkol ölçme cihazı doğru çalışıyormuş? Eğer yanlış bilgi vermiş olsaydı ne yapardım diye düşündüm" esprisini yaptı. Sergiye katılanlar bu sözler üzerine kahkahalara boğuldu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner443

banner393