Meteoroloji her bölgeyi uyardı

Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ve batısı ile Orta Karadeniz'de kuvvetli yağış, Hatay'ın ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ve kısa süreli fırtına beklendiği bildirildi.Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan

Yaşam 11.12.2010, 21:25
Meteoroloji her bölgeyi uyardı

Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ve batısı ile Orta Karadeniz'de kuvvetli yağış, Hatay'ın ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ve kısa süreli fırtına beklendiği bildirildi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ve batısı ile Orta Karadeniz'de yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli yağış beklendiği belirtildi. Ani sel ve su baskınlarına karşı vatandaşlar uyarıldı.

Öte yandan, Hatay'ın Samandağ, İskenderun, Dörtyol ve Erzin ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ve kısa süreli fırtına beklendiği, fırtına ile beraber sahil kesimleri ile açıklarında su hortumu oluşma riskinin de bulunduğu ifade edildi.

Açıklamada ayrıca Marmara, Kıyı Ege ve Antalya Körfezi'nde yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli fırtına uyarısı yapılırken, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@