Merkel Türk işi dönerci oldu

Almanya Başbakanı Angela Merkel, genel başkanlığını yaptığı Hristiyan Demokrat Birlik Partisi ile Hristiyan Sosyal Birlik Partisi'ne bağlı Orta Ölçekli İşletmeler Birliği'nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği yaz şenliğinde döner kesti.Merkel, Berlin'

Yaşam 26.06.2012, 23:20
Merkel Türk işi dönerci oldu

Almanya Başbakanı Angela Merkel, genel başkanlığını yaptığı Hristiyan Demokrat Birlik Partisi ile Hristiyan Sosyal Birlik Partisi'ne bağlı Orta Ölçekli İşletmeler Birliği'nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği yaz şenliğinde döner kesti.

Merkel, Berlin'de bir döner firmasının sahibi Hanefi Aydın ile kestiği dönerden yedi. Hanefi Aydın ile bir süre sohbet eden Merkel, döner standında çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.


Öte yandan, Merkel'in, Almanya Milli Futbol Takımı'nın Avrupa şampiyonasında finale kalması durumunda Kiev'deki final maçına gitmek istediği bildirildi.

Ancak Merkel'in bu isteği kamuoyunda tartışmaları da beraberinde getirdi. Angela Merkel'in, Ukrayna'daki insan hakları ihlali iddiaları nedeniyle bu ülke başbakanıyla aynı karede yer almaması gerektiği savunuldu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@