Köydeki kamera sayesinde yakalandılar

 KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi Saraylı Köyü'nde 7 bin 500 Tl değerindeki 160 metre iletişim kablosunu çalan hırsızlar köydeki güvenlik kamerası ile görüntülendi. İlçe jandarma ekipleri tarafından kablo hırsızları kıskıvrak yakalandı.  Gölcük Saraylı Köyü'ne i

Köydeki kamera sayesinde yakalandılar

 

KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi Saraylı Köyü'nde 7 bin 500 Tl değerindeki 160 metre iletişim kablosunu çalan hırsızlar köydeki güvenlik kamerası ile görüntülendi. İlçe jandarma ekipleri tarafından kablo hırsızları kıskıvrak yakalandı. 
 
Gölcük Saraylı Köyü'ne iletişim ve haberleşme amacıyla döşenen kabloların çalındığını fark eden köylüler jandarmaya ihbarda bulundu. Köydeki muhtarlığın çok eski mezar ve tarihi evlerin bulunduğu yerleşim biriminde yerleştirdiği güvenlik kameralarını inceleyen ekipler 4 hırsızın dün sabaha karşı 05.00 sıralarında 7 bin 500 TL değerinde olan 160 metre haberleşme kablosunu çaldıklarını tespit etti. Yapılan aramalar sonucunda 17 yaşındaki E.G. ile A.Ş. ve 16 yaşındaki M.T. gözaltına alındı. Şüpheliler, jandarmada alınan ifadelerinin ardından Adliyeye sevk edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513