banner536

banner526

banner533

Köpeklere Akılalmaz İşkence!

Adana'da boş bir arazide köpeklere önce işkence ettiler sonra yakarak öldürdüler.Adana'da köpeklere işkence edilip, yakılarak öldürüldüğü ihbarı, polisleri alarma geçirdi. Polisler ve hayvan severler, ihbarda verilen adrese gittiklerinde yakılmış bir köpe

Yaşam 23.10.2012, 22:18
Köpeklere Akılalmaz İşkence!

Adana'da boş bir arazide köpeklere önce işkence ettiler sonra yakarak öldürdüler.

Adana'da köpeklere işkence edilip, yakılarak öldürüldüğü ihbarı, polisleri alarma geçirdi. Polisler ve hayvan severler, ihbarda verilen adrese gittiklerinde yakılmış bir köpek leşi buldu. Hayvan severlerden Yusuf Can Bugay, anatomi eğitimi aldığını söyleyip, köpeğin çenesinden ağır yaralandığını, sonra da diri diri yakıldığını öne sürdü.
 
İŞKENCE HABERİ HAYVANSEVERLERİ HAREKETE GEÇİRDİ
 
Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği'ne (DOHAYKO) merkez Seyhan İlçesi Reşatbey Mahallesi'ndeki demiryolu yanında 4 köpeğin işkence edilip, yakıldığı ihbarı geldi.
 
Harekete geçen dernek üyesi hayvan severler Yusuf Can Bugay ile Serdar Bostancı, neyle karşılaşacaklarını bilmedikleri için polisten yardım istedi. Kısa sürede olay yerine giden polis ekibi ve gönüllüler, tren raylarının yanında, yakılmış köpek leşi buldu.
 
Çevrede araştırma yapan polisler, ihbar edildiği gibi 4 hayvana ait olmadığını, ancak bir köpeğin yakılarak öldürüldüğünü saptadı.
 
"İŞKENCEDEN SONRA DİRİ DİRİ YAKILMIŞ"
 
Köpeğe ait kalıntıları inceleyen gönüllülerden Yusuf Can Bugay, "Bulgaristan'da anatomi eğitimi aldım. Bu hayvan kesinlikle dövülüp, işkence yapıldıktan sonra diri diri yakılmış. Eğer diri diri yakılmamış olsaydı, kemikler üzerindeki kan pıhtılaşması görülmezdi. Bunu yapanların insan olduğundan şüpheliyim" diye konuştu.
 
Polis, olayla ilgili araştırmasını sürdürüyor.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@