alexa metrics

banner536

Kızlar birbirini bıçakladı

 Adana'da, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanışan ve bir erkek yüzünden birbirine küfür eden iki liseli kız, buluştukları parkta birbirini bıçakladı. Edinilen bilgiye göre, Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisi 17 yaşındaki G.T. ile açık

Yaşam 19.04.2012, 10:20
 Kızlar birbirini bıçakladı

 

Adana'da, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanışan ve bir erkek yüzünden birbirine küfür eden iki liseli kız, buluştukları parkta birbirini bıçakladı. 

Edinilen bilgiye göre, Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisi 17 yaşındaki G.T. ile açık lisede okuyan 20 yaşındaki Emel Y., sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanışarak arkadaş oldu. Bir süre sonra iki kız öğrenci aynı erkeği sevdiklerini fark edince tartışmaya başladı. Facebook üzerinden birbirlerine küfürler eden G.T. ve Emel Y.'ye Facebook'tan "Böyle olmuyor gel seninle Merkez Park'ta görüşelim kozlarımızı orada paylaşalım" diye randevu verdi. Bunun üzerine Emel Y. Merkez Park'a gitti.

Tartışmalarına parkta da devam eden genç kızlar kavga etmeye başladı. İki kız da yanlarında getirdiği bıçağı çıkartarak kavgada kullandı. Liseli kızlar birbirlerini çeşitli yerlerinden yaraladı. Emel Y.'nin Tepebağ Lisesi'nde okuyan arkadaşlarının ve vatandaşların müdahalesiyle bıçaklı kavga sonlanırken G.T. olay yerinden kaçarak polis merkezine gitti. Emel Y., olay yerinde yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırılırken, G.T. de polis merkezine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

Ayakta yapılan tedavilerinin tamamlanmasıyla taburcu olan genç kızlar yeniden polis merkezine getirildi. Yaşı küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen G.T., "Bir kişiye 3 kişi saldırdılar. Ne yapabilirdim?" dedi. 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 


Yorumlar (5)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bu kızları yetiştirenlerde kabahat!
selimcan 10 yıl önce
çağdaş, laik, atatürkçülük demekle bu işler olmuyor.

bu 3 slogan kelimeyi arkalarına almış, hala şahsi rantları peşinde koşanlara yazıklar olsun...geriye dönün bir bakın bakalım, meclisin kurulduğundan 17 yıl sonra zorla kabul ettirdikleri laiklikten önceki 17 yılda kendi iktidarlarının en başarılı yıllarıdır o 17 yıl. da hala laiklik gericiliği, yobazlığı önlemiş palavralarını atıyorsunuz ortaya. işte kızlarınızın hali..

inanç olmadıktan sonra böyle boş boş konuşmalarla bir yere varılmaz, aksine islamiyite hala saldıracak iş arıyorsunuz. sizin bu kafalarınızla yetiştirdiğiniz kızlar, oğlanlar da bu kadar olur işte.

laikliği de laiklik gibi kullanmadınız ki, tamamiyle islamiyet düşmanlığı olarak yorumladınız ve de öyle kullandınız. islamiyet karşıtı olarak kullandınız.

ama ne de iyi yaptınız ha..

laiklik sizin kalkanınız, zırhınız. kullan kullan dur, ama yemiyor artık bu millet böyle palavraları...
arabesque 10 yıl önce
biraz konunun dışına çıkmışsın farklı yerden bakmışsın ama yanlış yapmışsın.. iktidar laiklik meclis bunlarla ne alakası var bu dönemin gençlerinde aşırı bir şımarıklık var ana baba sahip çıkmalı de geç.. herşeye siyaseti dini karıştırmayın.. yapabiliyosan git bul nasihat et!
selimcan 10 yıl önce
arabesque, benim yorumuma tam arabesk bir şekilde yanıt vermişsin. ismine göre davranmışsın. tebrik ederim...
arabesque 10 yıl önce
teşekkür ederim selimcan kardeşim :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@