Kız kavgası kanlı bitti

Çorum'da sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta iddiaya göre kız yüzünden birbirlerine hakeret eden 2'si kardeş 3 gencin tartışması buluştuklarında kavgaya dönüştü.Bıçakların çekildiği kavgada 19 yaşındaki Sinan Gürbüz ile aynı yaştaki Muammer Uysal ve 22 yaş

Yaşam 27.10.2012, 12:33
Kız kavgası kanlı bitti

Çorum'da sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta iddiaya göre kız yüzünden birbirlerine hakeret eden 2'si kardeş 3 gencin tartışması buluştuklarında kavgaya dönüştü.

Bıçakların çekildiği kavgada 19 yaşındaki Sinan Gürbüz ile aynı yaştaki Muammer Uysal ve 22 yaşındaki ağabeyi Muharrem Uysal yaralandı. Ağır yaralı Muammer Uysal ameliyata alındı.

Olay, Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldi. Sinan Gürbüz ile Muammer Uysal ve ağabeyi Muharrem Uysal, kız meselesi yüzünden Facebook'ta tartıştı.

İddiaya göre birbirlerine hakaret eden gençler, daha sonra buluşmaya karar verdi. Konuşmak için bir araya gelen gençlerin tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. 3 genç, bıçaklarla birbirlerine saldırdı.

Çevredeki vatandaşlar araya girerek kavgayı ayırmaya çalıştı. Bu arada 3 genç de yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Ağır yaralanan Muammer Uysal ameliyata alınırken, hafif yaralı kardeşi Muharrem ile Sinan Gürbüz tedavilerini ardından polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@