banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Kaza yaptı Boğaz Köprüsünden atladı

 Boğaziçi Köprüsü Anadolu Yakası istikametinde saat 11:00 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti: 34 TB 0905 plakalı BMW marka otomobil sürücüsü Kenan Aktaş (30), köprü üstünde korkuluklara çarparak kaza yaptı. Kaza sonrası Aktaş, ken

Yaşam 05.11.2012, 18:36
Kaza yaptı Boğaz Köprüsünden atladı

 Boğaziçi Köprüsü Anadolu Yakası istikametinde saat 11:00 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti: 34 TB 0905 plakalı BMW marka otomobil sürücüsü Kenan Aktaş (30), köprü üstünde korkuluklara çarparak kaza yaptı. Kaza sonrası Aktaş, kendisine yardıma gelen bir motosikletlinin gözleri önünde korkuluklara çıkarak köprüden aşağıya atladı.

"TEDİRGİN BİR HALİ VARDI"

İhbar üzerine polis ekipleri, hem köprü üstünde hem de denizde arama çalışmaları başlattı. Ancak Aktaş'a ulaşılamadı. Yaşananlara tanıklık eden motosiklet sürücüsü yaşanan olayı şöyle anlattı : "Seyir halindeyken önümdeki otomobilin bariyerlere çarparak kaza yaptığını gördüm. Yardım etmek için durup otomobil sürücüsünün yanına gittim. Kazada airbag patladığı için korna durmadan çalıyordu.

Sürücü dışarıya çıkmış tedirgin bir hali vardı. Ben de bir şey olmaz aküyü çıkarırsak korna susar dedim. O da tamam deyince aracın kaputunu açmaya çalıştım. Tam bu sırada kafamı kaldırdığımda otomobil sürücüsünün korkuluklara çıkıp kendini bir anda aşağıya bıraktığını gördüm."

Beşiktaş Dikilitaş'ta market işletmeciliği yapan Aktaş'ın intihar etmek için köprüye geldiği otomobilin abisi Hikmet Aktaş'a ait olduğu belirtildi

 

 

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@