banner539

banner526

banner533

banner513

Katilden tüyler ürperten itiraf

Gözaltına alınan zanlı Sezai K, sonunda suçunu itiraf etti.İstanbul'da Pendik Lisesi öğrencisi Esra Celepkulu'nu (17) oturduğu binanın asansöründe bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan zanlı Sezai K, suçunu itiraf etti. Sezai K, uzun süredir

Yaşam 22.02.2009, 11:30
Katilden tüyler ürperten itiraf

Gözaltına alınan zanlı Sezai K, sonunda suçunu itiraf etti.İstanbul'da Pendik Lisesi öğrencisi Esra Celepkulu'nu (17) oturduğu binanın asansöründe bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan zanlı Sezai K, suçunu itiraf etti.

Sezai K, uzun süredir birbirlerini sevdiklerini, 2 yıldır görüştüklerini öne sürdü. Zanlı, “Son olarak Sevgililer Günü'nde kendisine hediye olarak I-Pot aldım. Görüşemediğimiz için hediyesini veremedim" diye konuştu. Zanlı sözlerini şöyle sürdürdü:

OKULDAN DÖNMESİNİ BEKLEDİM

"Olay günü hediyesini vermek için okuldan dönmesini bekledim. Asansörde aldığım hediyeyi kendisine verdim. Hediyemi kafama vurdu. Sinirlenince bıçaklayıp kaçtım. Hastaneye götürüldüğünü görünce ben de gittim. Yaşaması için dua ettim. Geceyi hastane bahçesinde geçirdim. Ağlama seslerini duyunca öldüğünü anlayarak kaçtım." Sezai K, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@