banner539

banner526

banner533

banner513

Karadenizliler derneği soyuldu

2 bilgisayarın kasalarını alan hırsız, Karadenizliler Derneği'nin kullandığı ofisin kapısına 'Bilgisayar için teşekkürler' yazılı bir de not bıraktı.Kemer İlçesi Atatürk Caddesi'ndeki aynı binada yan yana iki bürosu bulunan Kemer Karadenizliler Derneği ve

Yaşam 05.01.2009, 20:35
Karadenizliler derneği soyuldu

2 bilgisayarın kasalarını alan hırsız, Karadenizliler Derneği'nin kullandığı ofisin kapısına 'Bilgisayar için teşekkürler' yazılı bir de not bıraktı.

Kemer İlçesi Atatürk Caddesi'ndeki aynı binada yan yana iki bürosu bulunan Kemer Karadenizliler Derneği ve Kemer Ülkü Ocağı'na hırsız girdi. Sadece bilgisayarların kasalarını alan hırsız, Karadenizliler Derneği ofisinin kapısına 'Bilgisayar için teşekkürler' yazılı not bıraktı.

Karadenizliler Derneği ile Ülkü Ocağı çalışanları sabah geldiklerinde bilgisayarların kasalarının yerinde olmadığını gördü. Çalışanların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, olayla ilgili inceleme başlattı. Bilgisayarlarda üye listeleri ve detaylı üye bilgileri olduğu belirtildi.

Karadenizliler Derneği Başkanı Behiç Kurtoğlu, “Yalnızca bilgisayarımızın kasasını çalmışlar. Yan taraftaki Ülkü Ocağı'nın da bilgisayar kasası gitmiş. Ne televizyona ne de başka birşeye dokunmamışlar. Bilgisayarların monitörü de duruyor. Bilgisayarımızda üye kayıtlarımız vardı. Bizim derneği kapısına da teşekkür yazısı yapıştırılmış” dedi.

Yorumlar (1)
halillikoyu 12 yıl önce
trabzon ili arakli ilçesı halillikoyu yardımlaşma ve dayanişma dernek muhasıbı selamı aykut soyulmuş olan karadenızlımızın o guzelım dernegıne ve ulku ocagına gecmiş olsun dıleklerımızi iletirizzzz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@