banner556

Kadınların kavgasına erkekler karıştı

Şanlıurfa’da, komşu olan kadınlar arasında belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgaya erkekler de karıştı. Sopaların da kullanıldığı kavgada Seyit Ahmet A. yaralanırken, polis 3 kişiyi gözaltına aldı. Olay saat 17.00’de Yakubiye Mahallesinde meydana geldi.

Yaşam 16.10.2012, 18:53
Kadınların kavgasına erkekler karıştı

Şanlıurfa’da, komşu olan kadınlar arasında belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgaya erkekler de karıştı. Sopaların da kullanıldığı kavgada Seyit Ahmet A. yaralanırken, polis 3 kişiyi gözaltına aldı.
 

Olay saat 17.00’de Yakubiye Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, aynı mahallede komşu oldukları öğrenilen kadınlar arasında tartışma çıktı. Kadınların eşlerinin de katıldığı tartışma kavgaya dönüştü. Birbirlerine tekme, tokat ve sopayla saldıran tarafları ayırmak için polis biber gazıyla müdahale etti.

Güçlükle önlenen kavgada 29 yaşındati Seyit Ahmet A., başından ve vücudundan aldığı darbelerle yaralandı. Polis kavgaya karışan ve adları öğrenilmeyen 3 kişiyi gözaltına aldı. Kavgada yaralanan ise ambulansla Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturma sürdürülüyor.

Yorumlar (1)
ŞULE DİLEK 8 yıl önce
KADIN AZINA BAKAN İŞTE BÖLE OLUR...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@