İşte büyük ikramiyenin talihlisi

Talihlinin, Yenimahalle'de oturan, iki çocuklu bir esnaf olduğu belirtildi.Talihli adına bileti, Gökhan Koç aldı. Koç'a ikramiye çekini, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer teslim etti. Genel Müdür Biçer, talihlinin aldığı ikramiyeyi iyi işlerd

İşte büyük ikramiyenin talihlisi

Talihlinin, Yenimahalle'de oturan, iki çocuklu bir esnaf olduğu belirtildi.

Talihli adına bileti, Gökhan Koç aldı. Koç'a ikramiye çekini, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer teslim etti.

Genel Müdür Biçer, talihlinin aldığı ikramiyeyi iyi işlerde kullanmasını dilediğini belirtti.

Bankacı Koç da gazetecilerin soruları üzerine, talihlinin evli ve iki çocuk babası, 50 yaşlarında olduğunu ve Yenimahalle'de oturduğunu söyledi.

Talihlinin dükkanı olan bir esnaf olduğunu belirten Koç, paranın ne şekilde değerlendirileceğinin sorulması üzerine, şimdilik bankada tutulacağını kaydetti.

Koç, bir başka soru üzerine, talihlinin kendilerine geldiğinde oldukça heyecanlı olduğunu ifade ederek, “Panik halde geldi. Bizden yardım istedi. Bizde kendisine yardımcı olduk” dedi.

7,5 milyon liranın günlük faizinin ne kadar olduğunun sorulması üzerine de Koç, bunun yaklaşık 15-16 bin lira civarında olduğunu belirtti.

Genel Müdür Biçer ise “talihlilerin parayı hangi yöntemle tahsil edebileceklerine” ilişkin bir soru üzerine, talihlerinin bizzat kendilerinin gelebileceği gibi, vekil tayin ettiği bir avukatı veya banka görevlisi aracılığıyla İdare'ye başvurabileceğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler