alexa metrics

banner536

banner572

İş bulma kurumunda şok teklif!

 Almanya'da iş aramak için yerel bir iş kurumuna başvuran 19 yaşındaki kız ve ailesi, kurumdan gelen iş teklifi ile şoke oldu. Augsburger Allgemeine gazetesinde yer alan habere göre garsonluk eğitimi alan genç kız, cumartesi günü gelen resmi mektubu açtığ

Yaşam 07.02.2013, 13:11
İş bulma kurumunda şok teklif!

 

Almanya'da iş aramak için yerel bir iş kurumuna başvuran 19 yaşındaki kız ve ailesi, kurumdan gelen iş teklifi ile şoke oldu.
 
Augsburger Allgemeine gazetesinde yer alan habere göre garsonluk eğitimi alan genç kız, cumartesi günü gelen resmi mektubu açtığında neye uğradığını şaşıdığını belirtti.
 
Augsburg kentindeki Colosseum adlı genelevde garson olarak çalışması teklif edilen genç kız, gazeteye yaptığı açıklamada, housekeeping tarzında bir iş aradığını, mektubu okuyunca şok yaşadığını söyledi. Genç kız mektubu okuyan annesinin de çığlık atmaya başladığını belirtti.
 
Yerel iş kurumunun yetkilisi Roland Fuerst ise Almanya’da fuhuş sektörünün yasal olduğuna dikkat çekerek, önce iş arayan adaya sözlü olarak fikrinin sorulması daha sonra mektup gönderilmesi gerektiğini ve hatanın buradan kaynaklandığını açıkladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@