Her şey okulun içinde oldu

Eskişehir’de bir öğretmen, okulun atölyesinde sigara içerken görüp uyardığı öğrencisi tarafından bacağından bıçaklandı. Öğretmen hastanede tedavi edilirken öğrenci gözaltına alındı.OKULUN KORİDORUNDA BIÇAKLADI Eskişehirde’deki olay, Odunpazarı İlçesi’ndek

Yaşam 09.01.2013, 10:55
Her şey okulun içinde oldu

Eskişehir’de bir öğretmen, okulun atölyesinde sigara içerken görüp uyardığı öğrencisi tarafından bacağından bıçaklandı. Öğretmen hastanede tedavi edilirken öğrenci gözaltına alındı.

OKULUN KORİDORUNDA BIÇAKLADI
 
Eskişehirde’deki olay, Odunpazarı İlçesi’ndeki Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde meydana geldi. Tesisat Teknolojileri ve İklimlendirme Atölyesi öğretmeni olan İlhami Ö., geçtiğimiz günlerde atölyede 11. sınıf öğrencisi V.T.’yi (17) sigara içerken görünce uyardı. Ancak öğrenci, sigara veya benzeri bir şey içmediğini iddia ederek öğretmenine tepki gösterdi.
 
Bu tartışmanın ardından V.T., dün sabah öğretmeni İlhami Ö. ile okulun 2. katında karşılaştı. V.T. yanında taşıdığı bıçakla öğretmenini bıçakladı. Baldırından yaralanan öğretmen, öğrencisini tekmelerle yanından uzaklaştırdıktan sonra, başka bir sınıfa kaçarak kurtuldu. 
 
LAKABI KRAL
 
Öğretmen hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Okulda ‘Kral’ lakabıyla tanınan ve Facebook sayfasında da kendisini ‘kral’ olarak tanıtan V.T., polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öğrencinin, kendisini uyaran öğretmeni sürekli tehdit ettiği öğrenilirken, öğretmenler yaşananlara tepki gösterdi. Okulun önünde toplanan öğretmenler, olayı protesto ederek derse girmedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
ADAM 7 yıl önce
Bakan efendi alo şikayet hattını açarak öğretmenleri bu hale getirdi.öğretmen öğrenciye basa ceza yiyor.öğretmene bıçaklama ,darp,öldürlme serbest.bir kınama bildirisi bile yok.bakan efendi unutma dünyanın ahireti de var.ve son olarak öğretmenlerle trabzonsporlular bu hükümete oy verseler ayıp.
ahmet cemal kul 7 yıl önce
yalnız bir zümre yaratılmaya çalışılıyor. öğretmenlerin sahibi kalmadı önceden birileri çıkar öğretmenlerin arkasında dururdu şimdilerde bakandan başlayarak en alt birimler dahi öğretmenlere sahip çıkmıyor. nedeni belirsiz bir karalamanın içinde öğretmenler. çok daha duyarız öğretmene saldırıları ve yazık bu topluma tepki veren de kalmadı. yahu bıçaklanan bu toplumun mimarkları değil mi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@