alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

"Her ağacın altında bir çift"

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, park, bahçeler ve ormanlık alanlarda fuhuşun engellenmesini isteyen muhtarlara ilginç bir yanıt verdiBursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, bugün Merkez Yıldırım İlçesi'nde 67 muhtar ile 'Huzur toplantısı' düzenledi. S

Yaşam 25.04.2012, 22:03

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, park, bahçeler ve ormanlık alanlarda fuhuşun engellenmesini isteyen muhtarlara ilginç bir yanıt verdi

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, bugün Merkez Yıldırım İlçesi'nde 67 muhtar ile 'Huzur toplantısı' düzenledi. Sorunları not alan Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, muhtarların park, bahçe ve ormanlık alanlarda fuhuş yapılmasına karşı olan tepkilerini yanıtladı.

 

"KANIMA DOKUNUYOR"

Tarafların isteği olunca yasal olarak müdahale etmelerinin mümkün olmadığını belirten Emniyet Müdürü Kahya, "Dolaşmak için ben de evimden dışarı çıkınca, Kültürpark'ın her ağacın altında bir çift var, her çalının dibi yatak odası gibi. Her şey meydanda. Bunlar benim de kanıma dokunuyor. Ama iki taraf gönüllü olunca yapacak bir şey yok. Yasalar buna izin vermiyor. Biz kolluk kuvveti olarak sadece uyarıyoruz" diye konuştu.

 

SOKAKTA POLİS SAYISI ARTIYOR

Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya , huzur ve güvenin daha da artması için polis merkez sayılarının azaltılarak burada görev yapan personelin sokaklara çıkarılacağını söyledi.

Kahya, "Herkes mahallesinde bir polis merkezi olmasını istiyor. Ancak biz öyle düşünmüyoruz. Her polis merkezinde 70 personel görevli, biz bu personeli sokakta değerlendireceğiz. Böylece asayişi daha iyi sağlamış olacağız" dedi.


Yorumlar (3)
lecossel 10 yıl önce
Allah sonumuzu hayır etsin sayın emniyet müdürüne katılıyorum inş yasalar filan gelir millet dışarıda yapar oldu Nebicim insanlık olduk!!
ahmetarmutcu 10 yıl önce
ALLAH sonumuzu hayır etsin bizim de sahiller berbat zaten çömlekçi başlı başına TRABZONUN yüz karası ALLAHIM bizi bu rezillikden kurtarsın
burhansaglam 10 yıl önce
Bu kadar Aile yapımızı hedef alan;

Diziler , Sinemalar , Reklamlar ,Tiyatrolar .....

varken ve en kötüsü bunları namus borcuymuş gibi izleyen ANNELER,BABALAR varken Çocuklarımızın her çalılık altında Namaz kılmasınımı bekliyordunuz...Yazıklar olsun BİZLERE.!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@