Hemşire taktiği!

İstanbul’da yaşayan hemşire C.O., ayrılmayı kabul etmeyen sevgilisine “Ölemedin, bir intihar bile edemedin. P....yum yaptır, ben de kurtulayım senden” diye mesaj yolladı.E.Ç., bu öneriden kısa süre sonra p....yum içerek yaşamına son vermek istedi. Oğlunu

Yaşam 30.11.2012, 09:54
Hemşire taktiği!

İstanbul’da yaşayan hemşire C.O., ayrılmayı kabul etmeyen sevgilisine “Ölemedin, bir intihar bile edemedin. P....yum yaptır, ben de kurtulayım senden” diye mesaj yolladı.

E.Ç., bu öneriden kısa süre sonra p....yum içerek yaşamına son vermek istedi. Oğlunu baygın halde bularak hastaneye kaldıran babanın şikâyeti üzerine hemşire hakkında dava açıldı. P....yumun direkt alındığında ani kalp durmasına neden olduğunu belirterek “İntihar edebileceği aklıma gelmemişti” diye kendisini savunan hemşire, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılan yargılama sonucunda, ‘intihara yönlendirme ve yardım etme’ suçundan 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 
Duruşmalardaki iyi hali nedeniyle 1 yıl 8 aya indirilen ceza, ‘hükmün açıklanmasının geri bırakılması’ gereği 5 yıl ertelendi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@