Hem tecavüzcü de tecavüz mağduru!

 Sakarya’nın Ferizli İlçesi'nde evlerinin önünde oynayan 8 yaşındaki kız çocuğunu zorla cami bahçesine götürüp tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan 19 yaşındaki E.D., poliste verdiği ifadede kendisinin de tecavüz mağduru olduğunu ve 7 yıldır tecavüz

Yaşam 14.09.2012, 19:39
Hem tecavüzcü de tecavüz mağduru!

 

Sakarya’nın Ferizli İlçesi'nde evlerinin önünde oynayan 8 yaşındaki kız çocuğunu zorla cami bahçesine götürüp tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan 19 yaşındaki E.D., poliste verdiği ifadede kendisinin de tecavüz mağduru olduğunu ve 7 yıldır tecavüze uğradığını söyledi. Polis bu ifadeyle ilgili ayrıca soruşturma başlattı.
 
Ferizli İlçesi'nin Kömürlük Köyü’nde iki gün önce evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan kız çocuğu, bir süre sonra ağlayarak evine geldi. Ailesine, evlerinin önünde oynarken tanımadığı bir kişinin kendisini sürükleyerek cami bahçesine götürüp burada tecavüz ettiğini anlattı. Küçük kızın ailesi jandarmaya başvurunca, hastaneye sevk edilen küçük kızda tecavüz burgularına rastlandı. Jandarma ve polis yaptığı araştırmada, E.D.yi şüpheli olarak tespit etti.
 
Adapazarı Güneşler Mahallesi’ndeki evinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şubesi ekiplerince yakalanan E.D. sorgulanmak üzere getirildiği emniyettesuçu itirafederken, 7- 8 yıl önce kendisinin de tecavüze uğradığını, aynı kişinin o tarihten beri de cinsel istismarını sürdürdüğünü söyledi. Bu konuda da soruşturma başlatan polis, şüphelinin kimliğini tespit etti.
 
Adliyeye sevk edilen E.D., nöbetçi mahkemece tutuklandı. 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@