Hatay’da 2 terörist ölü ele geçirildi

 Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Kırıkhan ilçesinde askeri araca düzenlenen roketatarlı saldırıda 3 askerin yaralandığını bildirdi. Vali Lekesiz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kırıkhan ilçesine bağlı Güzelce Karakolu sorumluluk bölgesinde "kob

Yaşam 01.10.2012, 19:14
Hatay’da 2 terörist ölü ele geçirildi

 

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Kırıkhan ilçesinde askeri araca düzenlenen roketatarlı saldırıda 3 askerin yaralandığını bildirdi.
 
Vali Lekesiz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kırıkhan ilçesine bağlı Güzelce Karakolu sorumluluk bölgesinde "kobra" tipi askeri araçla bölgenin termal kameralarla taranması sırasında bir grubun fark edildiğini bildirdi.
 
Şüphelenilen bu gruba doğru yaklaşılırken roketatarlı saldırı düzenlendiğini ifade eden Vali Lekesiz, saldırıda 1 astsubay ile 2 erin yaralandığını kaydetti.
 
Hastaneye kaldırılan yaralı 3 askerin hayati tehlikelerinin bulunmadığını belirten Lekesiz, polis ve jandarma özel harekat ekiplerinin de katılımıyla bölgede operasyon başlatıldığını söyledi.
 
Hastane önünde teröre tepki
 
Bu arada çatışmayı duyan bazı vatandaşlar Kırıkhan Devlet Hastanesi önünde toplandı.
 
Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı hastane önünde terör örgütü aleyhine slogan atan vatandaşlar, askerlerin sağlık durumu hakkında bilgi almak ve gerekirse kan vermek istediklerini söyledi.
 
Yaralı askerler hakkında vatandaşlara bilgi veren yetkililer, kana ihtiyaç olmadığını, askerlerin sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, vatandaşlardan dağılmalarını istedi. Bunun üzerine grubun büyük bölümü hastane önünden ayrıldı.
Yorumlar (2)
cinneş marnş 8 yıl önce
gebere gebere hala akıllanmadılar. don kişota kurban olmuş bunlar. bunlar gerçekten don kafalı uyuşmuş adamlar.

la sizin sırtınızdan yüzlerce trilyon vuranlar sizlere de ölümü layık görüyorlar. yazık değilmi size. sizi buralara sürükleyenleri önce öldürün sonra gelin teslim olun, huzur bulun, çoluk çocuğa karışın. bir hiç için öldürülmekten kurtulun ki, siz aklınızı mı yediniz ki birilerinin yönlendirmesiyle ölüyorsunuz ve onlara yüzlerce trilyon kazanıyorsunuz. ahmakmısınız siz bu kadar.
cinneş marnş 8 yıl önce
rezil amerika hala utanmadan ıraka barış götürdüğünden bahsetiyorsun, ama sen petrol hırsızısın. yazıklar olsun senin kılık kıyafetine zamanın firavun devleti..

japonyada 2 şehrin üzerine atom bombası atarak soykırım yapan sen de insanlık ne arar.

sen osmanlının attığı tırnak bile olamazsın be ataları katil olan katiller sizi..gidip de karıştırmadığın yer yok.

tabii seni bu yollara sevkeden de elbette yahudilerdir..bu kadar zalimliklerinin cezasını çekeceksin abd.unutma bunu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@