Hastaneye götürün çok kötüyüm...

İstanbul Sarıyer'de emlakçılık yapan ailesiyle birlikte yaşayan lise son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Ece Aktaş önceki akşam arkadaşlarıyla eğlenmek için Beyoğlu'nda bir eğlence kulübüne gitti.Gece yarısına kadar bir kız arkadaşıyla eğlenen Ece, daha sonr

Yaşam 02.10.2012, 08:37
Hastaneye götürün çok kötüyüm...

İstanbul Sarıyer'de emlakçılık yapan ailesiyle birlikte yaşayan lise son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Ece Aktaş önceki akşam arkadaşlarıyla eğlenmek için Beyoğlu'nda bir eğlence kulübüne gitti.

Gece yarısına kadar bir kız arkadaşıyla eğlenen Ece, daha sonra kimliği belirsiz bir kişiden 2 adet uyuşturucu hap alıp içti. Bir süre sonra fenalaşan Ece, erkek arkadaşı Gökhan Ş.'yi telefonla arayarak yanına gelmesini istedi. Gökhan Ş. hemen kızların bulunduğu kulübe gitti. 

Sevgilisi ve birlikte eğlendiği kız arkadaşı tarafından önce Çevre Hastanesi'ne götürülen Ece, ardından da Yenibosna İlke Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak genç kız doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

POLİS İZ SÜRÜYOR

Ece'nin ölümü üzerine Narkotik Şube Müdürlüğü ve Cinayet Bürosu polisleri, hemen harekete geçti. Genç kızın iki arkadaşının bilgisine başvuruldu. Gökhan Ş.'nin ifadesinde genç kızın kendisine "Uyuşturucu madde kullandım. Beni hastaneye götür kötüyüm" dediğini anlattı. Liselinin ölüm nedeni yapılacak otopsi sonucunda belirlenecek.

Çok yönlü soruşturma başlatan polis, genç kızın uyuşturucu aldığı torbacıyı arıyor. Kızlarının cenazesini dün Adli Tıp Kurumu'ndan alan Aktaş Ailesi ise konuyla ilgili açıklama yapmak istemedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@