7m

7m

hyundai

Gıdıklanmazsa ölecek!

İngiltere’de yaşayan Sachia Norris’in, 1 yaşındaki oğlu Benn’in uyku sırasında, gecede 23 kez nefesi kesilebiliyor.İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; 45 yaşındaki annesinin bebeğini hayata döndürmesinin en iyi yolu da onu gı

Yaşam 30.12.2011, 09:52
Gıdıklanmazsa ölecek!

İngiltere’de yaşayan Sachia Norris’in, 1 yaşındaki oğlu Benn’in uyku sırasında, gecede 23 kez nefesi kesilebiliyor.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; 45 yaşındaki annesinin bebeğini hayata döndürmesinin en iyi yolu da onu gıdıklamak ve yeniden nefes almasını sağlamak.

Apneden muzdarip

Prematüre doğan bebeğinin sinir sistemi ve kasları yeterince gelişmediği için apne hastalığı yüzünden her gece nefesinin kesildiğini anlatan Norris, yatmadan önce alarm kuruyor.

Ayağını gıdıklıyor
Oğlunun nefesi kesildiğinde alarm çalıyor ve Norris yüreği ağzında bebeğinin odasına koşup, onu ayaklarından, çenesinin altından ya da göbeğinden gıdıklıyor ve Benn yeniden nefes almaya başlıyor.

Norris, ‘Bu duruma alıştım ama oğlumun sağlığı için endişeleniyorum’ şeklinde konuşuyor.


Yorumlar (5)
nauk ibrahim 10 yıl önce
islamiyeti bilmemekden kaynaklanıyor evladın çocuğun sevinci kursağında olmasın
buzcam 10 yıl önce
benimde evladım var.küçüçük bir yavrucağın kılına zarar geldimi koca cüssemin altında eziliyorum.yüreğim yanıyor.bu bebenin hastalığı inşallah geçer.
bariss 10 yıl önce
ne biçim bir yorum bu.22İSLAMİYETİ BİLMEMEKTEN KAYNAKLANIYOR\'\'demek.sen islamiyeti bilmiyorum ne kadar biliyorsun ama anlaşılan;senin hasta olmamak için sözleşmen var.hasta olursan inancının eksik olmasından ve islamiyeti bilmemenden kaynaklanacak.kara cahil.
tarıkbuğra 10 yıl önce
bu bebışı bana versınler onu 24 saat her yerınden gıdıklarım.gıdıklamayı çok severım
Ahmert 10 yıl önce
Aşağılaka gibi olmasın ama daha haberin başlığını okuduğum gibi "kesin ingiltere'dedir" dedim. Garip garip hastalıklar hep ingilterede yaşanıyor. Genetik bozuklukları var! Çocukta umarız iyileşir tabi!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@