Fındık bahçesinde kesik baş!

Düzce Subaşı Köyü'nde ilaçlama yapmak için fındık bahçesine giden Ertuğrul Ceylan, gövdesinden ayrılmış bir çocuk başı buldu.Ceylan'ın araması üzerine jandarma olay yerine geldi. Olay yerinde inceleme yapan jandarma kesilmiş başın gövde kısmını bulamadı.

Yaşam 14.05.2010, 08:52
Fındık bahçesinde kesik baş!

Düzce Subaşı Köyü'nde ilaçlama yapmak için fındık bahçesine giden Ertuğrul Ceylan, gövdesinden ayrılmış bir çocuk başı buldu.

Ceylan'ın araması üzerine jandarma olay yerine geldi. Olay yerinde inceleme yapan jandarma kesilmiş başın gövde kısmını bulamadı. Başın bulunduğu yere yaklaşık 30 metre uzaklıkta bir çift spor ayakkabısı ile yanmış kumaş parçası üzerinde saç teli tespit edildi.

Yapılan incelemede kesik başın dişlerinden birinin dolgu olduğu belirlendi. Bunun üzerine soruşturma, kesik başın, 5 Ocak tarihinde kaybolduğu bildirilen Hatice Arı'ya (15) ait olması ihtimali üstünde yoğunlaştırıldı.


Düzce'nin Sancaktar Mahallesi'nde oturan ve meslek lisesi birinci sınıfta okuduğu öğrenilen Arı'nın, 'okula gidiyorum'' diyerek evden ayrıldığı ve bir daha dönmediği, ailesi tarafından kayıp başvurusu yapıldığı belirtildi.

Arı'nın kaybolmasından sonra cep telefonunun okuduğu okulunun yakınındaki kalıcı konutlar bölgesinde bulunduğu, bu kapsamda başlatılan soruşturmada, biri polis memuru 2 kişinin tutuklandığı öğrenildi.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
googo 11 yıl önce
Dünyanın sonuna geldik artık insanlık ölmüş, bunlara daveletin çare bulması lazım...
byado 11 yıl önce
eee idamın olmadıgı bir ulkede bunları daha cok gorecegiz aslında böyle suçluları kolay oldurmıyeceksin parçalayarak öldürmek lazım ne istiyorlar 15 yaşında cocuktan ne hayalleri vardı kimbilir.ALLAH CC gereken cezayı gerekli yer ve zamanda verecektir bizim duamız fazla vakit almaması ailesine ALLAH CC sabırlar versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@