banner556

>

Facebook'da bir skandal daha

Makam odasından genç bir kızla chat yapan ve kameraya çıplak poz veren öğretmen kayıplara karıştı.Makam odasındaki bilgisayarından genç bir kızla chat yapan öğretmen kameradan cinsel organını gösterdi.Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli öğretmen O.

Yaşam 15.10.2012, 11:28
Facebook'da bir skandal daha

Makam odasından genç bir kızla chat yapan ve kameraya çıplak poz veren öğretmen kayıplara karıştı.

Makam odasındaki bilgisayarından genç bir kızla chat yapan öğretmen kameradan cinsel organını gösterdi.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli öğretmen O.K., iddiaya göre makam odasındaki bilgisayarından genç bir kızla chat yaparken bilgisayarın kamerasına cinsel organını gösterdi.

Görüntüleri kaydeden genç kız N.S., bunları Facebook'ta paylaştı.

ÖNCE SİNOPLU SANILDI AMA...

Görüntüler Sinop'ta yerel bir internet haber sitesinde yayınlanınca, valilik olaya el koydu.

Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz'in talimatıyla, görüntülerdeki kişi araştırıldı. Görüntüdeki kişinin Çankırı'da görevli O.K. olduğu belirlendi.

Vali Cengiz, "Görüntülerdeki kişinin Sinoplu olduğunu söylediler. Biz de bu olayın Sinop'ta yaşandığını zannederek, hemen inceleme başlattık. Çankırı'da görev yaptığını öğrendik" dedi.

Cengiz durumu, kendisi de Sinoplu olan Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'a ilettiklerini kaydetti. Bunun üzerine Milli Eğitim çalışanı O.K. hakkında Çankırı'da soruşturma başlatıldı.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Çankırı Valisi Özcan, "Görüntüleri izlemek istemedim. İl Milli Eğitim Müdürümüz bana görüntülerden çıktı alıp geldi. Şoke oldum. İdari ve cezai işlem başlattık. Bu şehirde böyle bir eğitimciyi görmek istemiyorum" dedi. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından evli ve 2 çocuk babası olan O.K.'in, emeklilik dilekçesi verip izne ayrılarak kayıplara karıştığı öğrenildi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@