Evli kadınlar erkekleri solladı

İngiltere’de eşlerini aldatmak için “ihanet” sitelerine üye olan kadın sayısı erkekleri geçti. Kadınların 3 erkeklerin ise 2 sevgilisi var İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, evli kadınlar ihanette erkekleri geçti. Evli kişilerin eşlerini gizli bir

Yaşam 14.01.2013, 10:09
Evli kadınlar erkekleri solladı

İngiltere’de eşlerini aldatmak için “ihanet” sitelerine üye olan kadın sayısı erkekleri geçti. Kadınların 3 erkeklerin ise 2 sevgilisi var 

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, evli kadınlar ihanette erkekleri geçti. Evli kişilerin eşlerini gizli bir şekilde aldatmak üzere başvurduğu “undercoverLovers.com” sitesine erkeklerden çok kadınların üye olduğu ortaya çıktı.
 
Yapılan araştırmaya göre siteye 1 hafta içinde 13 bin 835 kadın üye olurken, bu süre zarfında üye olan erkek sayısı ise 10 bin 836. Yani 1 hafta içinde üye olanların yüzde 56’sını kadınlar, yüzde 44’ünü ise erkekler oluşturuyor. 
 
KADININ 3 SEVGİLİSİ VAR
 
UndercoverLovers.com sitesinin sözcüsü ve ilişki uzmanı Emily Pope, “Biz 3 yıl önce bu siteyi açtığımızda, her 7 erkeğe karşılık 3 kadın üye oluyordu. Ancak şimdi bakıyoruz ki kadın üye sayımız erkek üye sayısını geçti” diye konuştu. Pope sözlerini şöyle sürdürdü: “Evliliklerinde mutsuz olan kadınlar düzenlerini bozmamak için eşlerinden ayrılmak istemiyor. Erkekler seks, kadınlar duygusal boşluktan aldatıyor. Bu yüzden bizim sitemize üye oluyorlar. Erkeklerin ortalama 2, kadınların ise 3 sevgilisi var.” 
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@