alexa metrics

banner560

banner572

Eski karısına böbreğini verince...

Edinilen bilgiye göre 2 evliliğinden 3'er çocuğu olan Mustafa Kılıçaslan (73), bundan 23 yıl önce ayrıldığı Ayten Kırca'ya çocuklarının ricası üzerine böbreğini verdi.İstanbul'da ameliyat olan şahsın ikinci eşi Emine Kılıçaslan ise bu durumdan rahatsız ol

Yaşam 04.05.2012, 18:33
Eski karısına böbreğini verince...

Edinilen bilgiye göre 2 evliliğinden 3'er çocuğu olan Mustafa Kılıçaslan (73), bundan 23 yıl önce ayrıldığı Ayten Kırca'ya çocuklarının ricası üzerine böbreğini verdi.

İstanbul'da ameliyat olan şahsın ikinci eşi Emine Kılıçaslan ise bu durumdan rahatsız olup kocasını evden kovdu. Kadının, babasıyla görüşmek isteyen 16 yaşındaki kızı Elif Can Kılıçaslan'ı da evden kovduğu öne sürüldü.

Bunun üzerine kızını alıp Gaziantep'e gitmeye karar veren Mustafa Kılıçaslan, "Beni istemeyeni ben hiç istemem. Bundan sonra hayatımı yaşayacağım. Boşanmak istiyorum. Buradan Antep'e annemin yanına gideceğiz.

Bir hafta orada kaldıktan sonra çocuklarım tarafından bana tahsis edilen dairede yaşamaya başlayacağım" dedi. Emine Kılıçaslan ise, kocasını eski karısına böbreğini verdiği için evden kovduğunu belirterek, "Bana güvenmedi, böbreğini verdi. Bu yüzden evden kovdum" diye konuştu.


Yorumlar (1)
mahmutts 10 yıl önce
2. eşe sormak lazım böbreği ne edecemiş :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@