Eruygur'un durumu kritik

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde ranzadan düşerek boynunu kıran ve uzun süre yoğun bakımda kalan emekli Orgeneral Şener Eruygur ciddi sağlık sorunları yaşıyor. Eruygur'un Avukatı Filiz Esen, yaptığı açıklamada

Yaşam 10.11.2008, 15:11
Eruygur'un durumu kritik
Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde ranzadan düşerek boynunu kıran ve uzun süre yoğun bakımda kalan emekli Orgeneral Şener Eruygur ciddi sağlık sorunları yaşıyor.

Eruygur'un Avukatı Filiz Esen, yaptığı açıklamada “Şener Paşa'nın bilinci gelip gidiyor. Hatta çocuk gibi davrandığını söyleyebiliriz. Bazen eşini bile tanımakta güçlük çekiyor” dedi. Eruygur'un sağ tarafına daha önce felç indiğini söyleyen Avukat Esen, “Yıllardır avukatlığını yapmama rağmen, beni bir aile dostunun kızı olarak kabul ediyor. Ancak iki kişi kollarına girerek yürüyebiliyor. Kapıda kendisini korumakla görevli olan jandarma görevlilerini gardiyan zannediyor. Ve onlardan çok korkuyor” dedi.

YAŞAMASI BİLE MUCİZE

Eruygur'un Haydarpaşa GATA'da tedavisinin sürdüğünü anlatan Esen “Kendisine gelmesini bekliyoruz. Doktorları bu aşamada kesin bir şey söyleyemiyorlar. Böyle bir boyun kırığından sonra yaşaması bile mucize. Büyük bir travma geçirdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. Kendisine gelmesini bekliyoruz. Kendisine geldikten sonra, geçirdiği kazayla ilgili gereken hukuki başvuruları yapacağız” dedi. (Vatan)


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
karadeniz yapi 13 yıl önce
eeee etme bulma dunyası alma garıbın ahini cıkar aheste aheste eruygur pasa daha bu neki

Gelişmelerden Haberdar Olun

@