banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Düğün CD'si boşanma nedeni oldu

Düğünde çekilen videoyu izleyen 6 aylık evli çiftin arasında kocanın kayınbiraderi hakkında dalga geçmesi yüzünden tartışma çıktı. Koca eşini darp etti, cezası 6 ay hapis.İstanbul'da yaşanan ilginç olay, hapis cezası olarak sonuçlandı. Geçtiğimiz yıl 6 ay

Yaşam 08.01.2013, 08:58
Düğün CD'si boşanma nedeni oldu

Düğünde çekilen videoyu izleyen 6 aylık evli çiftin arasında kocanın kayınbiraderi hakkında dalga geçmesi yüzünden tartışma çıktı. Koca eşini darp etti, cezası 6 ay hapis.

İstanbul'da yaşanan ilginç olay, hapis cezası olarak sonuçlandı. Geçtiğimiz yıl 6 aylık evli olan Hatice K. ve Sait K., düğünde çekilmiş video CD'sini izlemeye başladı. 
 
Koca Sait K., eşinin ağabeyini görünce gülerek "Abinin tipine bak' dedi. Genç kadın ise cevap vermedi. Bir süre sonra ağabeyin görüntüse yine ekrana geldi. Sait K. eşine tekrar 'Tipi bak tipe' dedi. Bunun üzerine Hatice K., "Neyi var? Bacına Bir şey mi yaptı" diye serzenişte bulundu.
 
Sinirlenen koca, eşini dövmeye başladı. Hatice K., annesini arayarak durumu anlattı. Ardından da annesi ile hastaneye giderek darp raporu aldı. Bununla da yetinmedi polise şikayetçi oldu.
 
Savcılık Sait K. hakkında 'basit yaralama' suçundan dava açtı. Mahkeme Sait K.'yı 'eşe karşı yaralama' suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırdı. Ceza iyi hal indirimiyle 5 aya çevrilerek, hükmün açıklanmasının geri bırakılması yoluyla ertelendi. Hatice K. tarafından açılan boşanma davası ise devam ediyor.Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, bazı Türk askerlerinin Suriye tarafından rehin tutulduğu iddialarına açıklık getirdi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@