Damat herkesi şoke etti...

Batmanlı M. S. (19) evlendikten 3 ay sonra eşine takılan 25 bin TL değerinde altın ile ortadan kayboldu. Eşinden 9 aydır haber alamadığını söyleyen H. S.; "Eşim gelir diye 2 ay önce doğan çocuğuma Umut ismini verdim "dedi.Batman'da odunculuk yapan M. S. (

Yaşam 01.02.2013, 12:22
 Damat herkesi şoke etti...

Batmanlı M. S. (19) evlendikten 3 ay sonra eşine takılan 25 bin TL değerinde altın ile ortadan kayboldu. Eşinden 9 aydır haber alamadığını söyleyen H. S.; "Eşim gelir diye 2 ay önce doğan çocuğuma Umut ismini verdim "dedi.

Batman'da odunculuk yapan M. S. (19), kendi rızası ile 11 ay önce H. S. (17) ile evlendi. Genç damat düğünden 3 ay sonra eşine ait 25 bin TL değerinde altın ile ortadan kayboldu. S. ailesinin tüm aramaları sonuç vermedi. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı S.'nin fotoğrafını 81 ildeki tüm polis merkezine gönderdi.
 
Kayıp şahsın eşi H. S. (17), 2 ay önce doğum yaptı. Çocuğuna Umut ismini veren gözü yaşlı gelin: "Eşim yaklaşık 9 aydır kayıp ve yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyoruz. Onu çok merak ediyoruz, Yaşıyorsa bize sadece bir telefon bile açarsa yeterdir. Bir çocuğu dünyaya geldi ama onun bundan haberi bile yok. Çok perişanız onun bulunmasını istiyoruz" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@