alexa metrics

banner560

banner572

Cinsel istismar girişimi sonrası yaralanan Ayşegül Aydın yaşamını yitirdi

Kocaeli'de, 12 Temmuz günü Afganistan uyruklu A.M.'nin (20) cinsel istismar girişiminde bulunup yaraladığı Ayşegül Aydın (16), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

Yaşam 22.11.2021, 10:58
Cinsel istismar girişimi sonrası yaralanan Ayşegül Aydın yaşamını yitirdi

Olay, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde geçen 12 Temmuz günü meydana geldi. Dershaneden eve dönen Ayşegül Aydın, kendisini takip eden Afganistan uyruklu A.M. tarafından ağaçlık alana sürüklenerek cinsel istismara uğradı. A.M., kendisine direnen Aydın'ı boğazından sıkıp, başından yaraladıktan sonra yol kenarına taşıdı. Yoldan geçenlerin görüp ihbar etmesiyle bölgeye gelen sağlık ekibi, Ayşegül Aydın’ı hastaneye kaldırdı. Olayla ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında yakalanan A.M., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

TALİHSİZ AYŞEGÜL YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Başına aldığı darbeyle yaralanan Ayşegül Aydın ise Gebze’deki özel bir hastanede yoğun bakıma alındı. Ayşegül Aydın gece saatlerinde hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. 

Ayşegül’ün iyileşmesini umutla bekleyen Şükran ve Metin Aydın çifti büyük üzüntü yaşadı. Ayşegül'ün yoğun bakımdaki tedavisi süresince hep yanında olan Metin Aydın, kızının ölümü nedeniyle çok üzüntülü olduğunu, cenaze ile ilgili hazırlıkları yaptıklarını söyledi. 

Cinsel istismar girişimi sonrası yaralanan Ayşegül Aydın yaşamını yitirdi

AYŞEGÜL'Ü DUYGULANDIRAN TEMENNİ

Metin Aydın'ın geçen ay yoğun bakımda kızıyla görüşürken, "Tatlım benim, güzel kızım, canım yavrum benim, bir tanem benim, kara gözlüm” diyerek severken, kendisini görünce duygulanan kızına, "Ağlama yavrum iyi olacaksın” dediği anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülenmişti. 


Yorumlar (9)
ferşad 1 hafta önce
Kısasa kısas istiyoruz böyle hayvanların yaşama nefes alma hakkı olmamalı
wat 1 hafta önce
en küçük sebebi olanlar kahrolsun..
Reis 7 gün önce
Hepimiz asıl suçluların kim olduğunu gayet iyi biliyoruz değil mi?
KAMUHOT 1 hafta önce
Afganlar çarşaf, peçe, ehram gibi giysili kadınları görüyorlar. Çağımızın giyim tarzına göre giyinen kadınları gördüklerinde sapıtıyor. Dolayısıyla taşa, toprağa ve hayvanlara saldıran sapıklar kızlarımıza haydi haydi saldırırlar. Ülkemizde 5 milyondan fazla göçmen var ne oldukları belli değil. Zaten ülkemize gelen göçmenler genelde kendi ülkelerinde düzenli ve yerleşik hayatları olmayan kişiler. Yani o ülkede de istenmeyen kişiler. Gerisini siz düşünün.
mertce61 1 hafta önce
Allah belası versin böyle yabancıların defolup gönderin hepsini
çç 1 hafta önce
nerde bi ipsiz sapsız pislik varsa doldurdu memlekete.
yazıklar olsun kim sebep olduysa.
Allah belasını versin
Gökhan 7 gün önce
bunlar bir an önce defolup gitmeli. bunlar amerikada talibanı abd ye satan kişiler. talibanın ölüm listesindeyiz diyip kaçıyorlar. kendi soydaşını satanlar size ne yaparlar. şişlede de kızı yüksekten atıp belini kırıp tecavüz etmedimi
Hasan Usta 7 gün önce
OLMAZ KARDEŞLERMİMİZE ELLEMEK YASAK ONLAR DİN KARDEŞİMİZ AMA NEDENSE SADECE GARİPLERİN DİN KARDEŞİ İÇERİ SOKANLAR NERDE HESAP VERSİNLER AMA NERDEEE ÖLEN ÖLÜYOR KİMİN UMRUNDA MEMLEKETTE ÖZ VATANDAŞ MÜLTECİ KONUMUNDA MİSAFİRLER PAŞA GİBİ
mustafa 7 gün önce
yazıklar olsun böyle ceza hukukuna benim senin verginle sabah akşam yemek yiyecek yıkanacak paklanacak nefes alıp o güzelim havayı soluyacak kuranda kısasta sizin için hayat vardır diyor yüce ALLAHIMIZ Allah rızası için hakimlere savcılara siyasilere yalvarıyorum bu adamı idam edin ki bu olaylar tacizler son bulsun sizin de çoluk çocuğunuz var bir an kendimizi o ana babanı yerine koyalım ne olur şu kısas hükmünü uygulayın ki bizde rahat edelim Allahın selamı üzerinize olsun esselamu aleyküm o yavrumuza da Allah rahmet eylesin,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@