Bugün yalancı bahar yaşanacak

Sıcaklıklar 20 dereceye kadar yükselecek. Ancak yarından itibaren kış yüzünü yeniden gösterecek. Batıdan itibaren 3 gün boyunca şiddetli yağış olacak.Türkiye genelinde ve özellikle Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığı bugün yükseliyor. Ancak güneş yüzünü gö

Yaşam 17.12.2008, 11:19
Bugün yalancı bahar yaşanacak

Sıcaklıklar 20 dereceye kadar yükselecek. Ancak yarından itibaren kış yüzünü yeniden gösterecek. Batıdan itibaren 3 gün boyunca şiddetli yağış olacak.

Türkiye genelinde ve özellikle Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığı bugün yükseliyor. Ancak güneş yüzünü gösterip aniden yok olacak. Yarından itibaren üç gün boyunca şiddetli yağış bekleniyor.

Güney yine güneşli olacak!

Bugün Marmara ve Ege'de sıcaklık 20 dereceye yaklaşacak ancak yarın batı kesimlere yağışlı hava geliyor. Yarın sağanak yağmur, Cuma günü ve hafta sonu havanın soğuması bekleniyor. İç Anadolu'da hava güneşli olsa da Konya ve Çorum çevresinde yoğun pus, Ankara, Çankırı ve Eskişehir çevresinde sis var. Güneyde hava iki gün daha güneşli olacak.

BÖLGELERE GÖRE DURUM

Marmara Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, Çanakkale, Gökçeada, Bozcaada ve Balıkesir ile gece Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleri aralıklı yağmurlu geçecek. Sabah saatlerinde bölgenin güneydoğusunda (Yalova, Bursa ve Bilecik) sis görülecek.

Ege Bölgesi: Parçalı zamanla kıyıları çok bulutlu, Kuzey Ege kıyıları ile İzmir çevreleri aralıklı yağmurlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde Kuzey Ege'nin iç kesimlerinde (Kütahya, Afyon ve Uşak) buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görülecek.

Akdeniz Bölgesi: Az bulutlu ve açık, zamanla batısı parçalı bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görülecek.

İç Anadolu: Parçalı bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görülecek.

Batı Karadeniz: Parçalı bulutlu geçecek. İç kesimlerinde sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis görülecek.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı bulutlu geçecek. Sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde (Çorum, Amasya, Tokat, Gümüşhane ve Bayburt) buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görülecek.

Doğu Anadolu: Parçalı bulutlu geçecek. Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte hafif sis görülecek.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Az bulutlu ve açık geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte doğusunda sis görülecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@