banner441

Bu travesti Ölüm makinesi!

 Mersin'de arkadaşları tarafından şikayet edilen bir travestinin yıllardır AIDS hastası olmasına rağmen onlarca kişiyle birlikte olduğu ortaya çıktı. Polis travestilerle ilgili yasal bir düzenleme olmadığı ve arada davacı olmadığı için hasta olmasına ve y

Yaşam 20.01.2013, 13:46
Bu travesti Ölüm makinesi!

 

Mersin'de arkadaşları tarafından şikayet edilen bir travestinin yıllardır AIDS hastası olmasına rağmen onlarca kişiyle birlikte olduğu ortaya çıktı. Polis travestilerle ilgili yasal bir düzenleme olmadığı ve arada davacı olmadığı için hasta olmasına ve yaptığı işi inkar etmemesine karşın travestiyi serbest bıraktı. Yetkililere sadece vatandaşları kendi sağlıkları için dikkatli olmaları konusunda uyarmak düştü.
 
Mersin'de geçtiğimiz günlerde bir grup travesti Mersin Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe vererek AIDS hastası İ.E. adlı travestinin hastalıklı olmasına karşın sürekli farklı kişilerle birlikte olduğunu ve gereğinin yapılmasını istedi. Verilen dilekçe üzerine harekete geçen Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Ekipleri, söz konusu travestiyi gözaltına alarak sağlık kontrolünden geçirdi. Yapılan muayenede İ.E.'nin AIDS hastası olduğu bir süre de tedavi gördüğü belirlendi.
 
Uzun zamandır hasta olduğunu bile bile çok sayıda kişi ile birlikte olduğu belirlenen İ.E. ile ilgili yasal bir yaptırım olmadığı için sadece Kabahatler Kanunu çerçevesinde çevreye rahatsızlık vermek ve trafiği tehlikeye düşürmek suçlarından para cezası yazan polis daha sonra serbest bıraktı. İ.E. serbest kaldığı gün yine yolları çıktı. Kişiyi teşhir etmek yasal olarak hastalıklı olduğunu bile bile bir başkası ile birlikte olmaktan daha büyük suç olduğu için yetkililer tarafından bir şey yapılamadı.
 
Polis vatandaşları bu tür zührevi hastalık ve tehlikelere karşı dikkatli olmaları yönünde uyardı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@